نوشته قبلی نوشته بعدی هادی خودش را از WeWork استخراج می کند

هادی خودش را از WeWork استخراج می کند

هادی خودش را از WeWork استخراج می کند منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

هادی شرکت فناوری SEO امروز اعلام کرد که این شرکت را با موفقیت از WeWork خریداری کرده اند.

این معامله شامل ۲۵۰ بنیانگذار کارمند و مدیریت به علاوه سرمایه گذاری خارجی بود. بنیانگذاران به عنوان سهامداران اکثریت با طبقه جدیدی از سهام (سهام برگزیده موسسین) ادامه خواهند یافت.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

مدیرعامل هادی ست بسممرتنیک در بیانیه ای گفت:

ما از زمان خود با WeWork سپاسگزاریم ، که در طی آن ما قادر به سرمایه گذاری تهاجمی در تحقیق و توسعه هستیم ، اندازه تیم ما را با استعدادهای درجه جهانی دو برابر می کند و به مشتریان ما کمک می کند تا هر روز به موفقیت برسند.

مردم نمی خواهند که دیگر به آنها تبلیغ شود یا به آنها فروخته شود. راه حلهای ما تسهیل بازاریابی مفید و با ارزش را برای برندها آسانتر می کند. این بازاریابی است که در واقع مصرف کنندگان به دنبال آن هستند. "

پیشینه تاریخچه هادی

ریشه های هادی در سئو به عنوان شرکتی که راه حل های فناوری بازاریابی جستجو و همچنین تبلیغات واسطه ای را ارائه می دهد ، شروع کرد که هدایتگر گفته است تاثیری در رتبه بندی ارگانیک دارد. مطابق یک صفحه وب از سال ۲۰۰۹ ( بایگانی شده در Archive.org ) با عنوان ساختمان لینک متمرکز :

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

"تبلیغی که در سراسر شبکه ناشر ما نمایش داده می شود در پشت صحنه کار می کند تا تأثیر مثبتی در رتبه بندی تبلیغ کننده در موتورهای جستجو مانند Google و Yahoo داشته باشد."

به طور کلی در جامعه SEO درک شد که فروش پیوندها دستورالعمل های Google را نقض می کند. بنابراین ، من به یاد می آورم که در سال ۲۰۰۹ توسط مدل کسب و کار پیوندهای آشکارا کارگزاری به منظور داشتن "تأثیر مثبت" در رتبه بندی موتورهای جستجو شگفت زده شدم.

پیشنهاد ویژه  Google: Core Web Vitals Becoming Ranking Signals in May 2021

دو سال بعد در سال ۲۰۱۱ مت کاتس ، رئیس وب اسپم گوگل نوشت :

وی ادامه داد: "افرادی که در این موضوع وجود دارند از هادی کننده یاد کرده اند ، و من چندین بار تأیید کردم که پیوندهای پرداخت شده توسط صفحه هادی توسط PageRank عبور می کند ، دستورالعمل های ما را نقض می کنند.

… من همچنین فقط چند ماه پیش در توییتر در https://twitter.com/mattcutts/status/22019997220 نظر دادم که وقتی گفتم: "زیرا کسی از من سؤال کرده است: هادی شبکه پیوندی را پرداخت می کند دستورالعمل های کیفیت گوگل را نقض نمی کند ، و ما می گیریم. عمل در پاسخ. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

هادی تبدیل به یک شرکت فناوری جستجوگرها شد

هادی برای تمرکز بر فن آوری سئو ، جایی که موفقیت بزرگی پیدا کرد ، محور است. اما پس از آن Conductor متعاقبا توسط WeWork به دست آورد و درام WeWork گرفتار شد. اما از این هفته ، آنها با موفقیت خود را از آن استخراج کردند.

هادی مجددا به عنوان یک شرکت مستقل (دوباره)

هادی بسیاری از شرکتهای سطح شرکت مانند Citibank ، Salesforce.com ، Visa و Casper را به عنوان مشتری حساب می کند. به نظر می رسد آنها آینده روشنی را در پیش دارند.

مطابق هادی:

وی ادامه داد: "سئو و فن آوری بازاریابی محتوای محتوا توسط هزاران بازاریاب در شرکت هایی مانند Visa ، Casper و Slack استفاده می شود. نرم افزار و خدمات آن به برندها این امکان را می دهد تا به صورت ارگانیک به مشتریانی که بیش از ۲۰ میلیارد بار در روز در سیستم عامل هایی مانند گوگل ، یوتیوب و آمازون الکسا جستجو می کنند ، دست یابند. هادی شرکتها را قادر می سازد تا بدانند که مصرف کنندگان به دنبال چه چیزی هستند تا بتوانند با تهیه محتوا در این لحظه ها هزینه های کسب را کاهش داده و وفاداری به برند بسازند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

این بسیار عالی است که ببینید Conductor خود را از درام WeWork جدا می کند و راهی برای حرکت به جلو پیدا می کند.

پیشنهاد ویژه  Evangelizing SEO: مورد غیرقابل ضرر برای تیم محتوا شما نیست
منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *