نوشته قبلی نوشته بعدی موتور جستجوی جدید وارد بازار می شود – OneSearch از Verizon Media

موتور جستجوی جدید وارد بازار می شود – OneSearch از Verizon Media

موتور جستجوی جدید وارد بازار می شود – OneSearch از Verizon Media منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

هنگامی که Verizon Media OneSearch را با محوریت حریم خصوصی خود راه اندازی کرد ، یک رقیب بعید وارد بازار موتور جستجو شد.

OneSearch قول داده است داده های شخصی یا جستجو را با آگهی دهندگان ردیابی ، ذخیره یا به اشتراک نگذارد و این را در رقابت مستقیم با DuckDuckGo قرار می دهد. اکنون در دسک تاپ و موبایل در OneSearch.com موجود است .

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

آنچه OneSearch Verizon Media را از DuckDuckGo ، یک موتور جستجوی محرمانه تر تأسیس شده ، متمایز می کند ، توانایی کسب و کارها برای ادغام آن با محصولات امنیتی و امنیتی موجود است.

این شرکت در اطلاعیه ای اعلام می کند:

OneSearch داده های شخصی یا جستجو را با آگهی دهندگان ردیابی ، ذخیره یا به اشتراک نمی گذارد و به کاربران می دهد اطلاعات بیشتری را در زمینه جستجو در اختیار کاربران قرار دهند. مشاغل با علاقه به امنیت می توانند با Verizon Media برای ادغام OneSearch در محصولات امنیتی و امنیتی خود با Verizon Media همکاری کنند و معیار کنترل دیگری را به مشتریان خود ارائه دهند. "

یکی دیگر از پیشنهادات منحصر به فرد از OneSearch ، حالت حفظ حریم خصوصی پیشرفته آن است. وقتی فعال شود ، پیوند نتایج جستجوهای رمزگذاری شده OneSearch طی یک ساعت منقضی می شود.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

حالت حریم خصوصی پیشرفته OneSearch برای موقعیت هایی طراحی شده است که چندین نفر از همان دستگاه استفاده می کنند ، یا اگر پیوند نتایج جستجو با یک دوست به اشتراک گذاشته می شود.

پیشنهاد ویژه  New Google Office Hours Hangout Support Page

مجموعه کاملی از ویژگیهای متمرکز بر حریم خصوصی ارائه شده توسط OneSearch شامل موارد زیر است:

  • هیچ ردیابی کوکی ، بارگیری مجدد یا پروفایل شخصی وجود ندارد
  • عدم اشتراک اطلاعات شخصی با تبلیغ کنندگان
  • هیچ سابقه ای از سابقه جستجوی کاربر ذخیره نمی شود
  • نتایج جستجوی بی طرفانه
  • اصطلاحات رمزگذاری شده

اگرچه داده ها را به تبلیغ کنندگان نمی فروشد ، OneSearch برای حفظ خدمات خود به تبلیغات متکی است. به جای استفاده از کوکی ها و مرور تاریخ برای هدفگذاری تبلیغات ، تبلیغات متنی OneSearche مبتنی بر مواردی مانند کلمه کلیدی فعلی است که در جستجوی آن هستید.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

OneSearch فقط در آمریکای شمالی در مرورگرهای وب دسک تاپ و موبایل قابل دسترسی است ، اما به زودی در سایر کشورها نیز ارائه می شود. برنامه موبایل برای اندروید و iOS اواخر این ماه در دسترس خواهد بود.

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *