Spam Learning Spam در Google

Spam Learning Spam در Google منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

اسپم ها برای قرار دادن محتوا در صدر جستجوی Google از الگوریتم های نتایج Google Rich استفاده می کنند. اسپم ها برای ایجاد خودکار محتوای ویدئویی از صفحات وب و برعکس از فن آوری های یادگیری ماشین استفاده می کنند. از همین فناوری می توان برای ایجاد محتوای متنی از پادکست ها و محتوای پادکست از صفحات وب استفاده کرد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

این تئوری نیست ، در حال حاضر به صورت زنده در Google است. آیا Google می تواند با اسپم یادگیری ماشینی سازگار باشد؟

متن به اسپم ویدیو

من برای اولین بار متوجه شدم که متن به اسپم ویدیو هنگام جستجو در تیتر خبر متوجه شدم.

من به کانال یوتیوب و سایتهای خبری که محتوای خود را "دوباره" معرفی کرده اند نام نمی گذارم. نکته این است که یک تکنیک اسپم را که اکنون در Google به صورت زنده پخش می شود ، توصیف کنید. چه کسانی هرزنامه ها هستند علاوه بر این نکته.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

اینجوری کار میکند:
Google ویدئوهای رتبه بندی شده و دارای ارزش اخبار را در بالای نتایج جستجوی Google قرار می دهد. هنگامی که یک موضوع خبری گرایش پیدا می کند ، Google فیلم های مربوط به آن موضوع را به بالای نتایج جستجوی Google ارتقا می دهد.

پیشنهاد ویژه  Google نتایج غنی برای داده های ساختار یافته Data-Vocabulary.org را به پایان می رساند

هرزنامه ها در حال استفاده از این نقاط ضعف در الگوریتم گوگل هستند زیرا الگوریتم موضوعات گرایش ظاهراً بررسی نمی کند که محتوای صوتی کپی از محتوای متن است یا خیر.

مرتبط: ناشران می گویند سایت های نقد و بررسی جعلی Google Ranks

چگونه متن به محتوای ویدیویی ایجاد کنیم؟

روشهای زیادی برای ایجاد محتوای ویدیوی جعلی وجود دارد. یک راه می تواند این باشد که محتوای اخبار متنی را از یک فید RSS بارگیری کنید و سپس آن را از طریق متن به مبدل صوتی اجرا کنید. حالا هرزنامه ها یک فایل صوتی دارند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

Google Cloud می تواند به اسپم های Google کمک کند

Google Cloud دارای یک محصول یادگیری ماشینی است که حداکثر چهار میلیون کاراکتر را به صورت رایگان رونویسی می کند.

پس از آن گوگل از ۴ تا ۱۶ دلار به ازای هر میلیون کاراکتر رونویسی شده از متن به صدا دیگر هزینه می کند.

خدمات غیر Google از ۱ دلار در دقیقه به ۱۰ دلار / ساعت برای انتقال محتوای صوتی به متن شارژ می شوند.

مرحله بعدی ایجاد تصویری برای نمایش در ویدیو در حالی که صدا در زیر آن پخش می شود. کاری که هرزنامه ها انجام می دهند ، دانلود تصویر برجسته از مقاله خبری و استفاده از آن به عنوان تصویر نمایش در فیلم های YouTube است.

سپس ویدیوی YouTube با صفحه نمایش چلپ چلوپ تغییر می یابد که می گوید "ارائه شده توسط" ارائه می شود و در حالی که صدای الکترونیکی کلمات مقاله را بیان می کند ، تصویر استاتیک نشان داده می شود.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

پادکست به هرزنامه متنی

روش دیگر اسپم بارگیری صوتی و اجرای آن از طریق نرم افزار صوتی به متن است. روش های بسیاری برای انجام این کار وجود دارد ، از جمله برنامه Gboard خود Google برای Android که رایگان است.

پیشنهاد ویژه  Google می تواند از داده های ساختار یافته پشتیبانی نشده استفاده کند

Gboard یک برنامه کیبورد اندرویدی رایگان است که عملکردی برای رونویسی دارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک برنامه متن یا یادداشت را باز کنید و هنگام پخش پادکست روی میکروفون کلیک کنید. محتوای رایگان فوری! دستورالعمل های کامل در صفحه راهنما Gboard Google در اینجا .

Gboard تنها برنامه ای نیست که می تواند صدا را به متن تبدیل کند. سرویس های آنلاین وجود دارد که از ۱ دلار در دقیقه برای انتقال صوتی به متن به ۱۰ دلار در ساعت هزینه دارند. و البته بسیاری از برنامه های رایگان وجود دارد که از فناوری یادگیری دستگاه گوگل استفاده می کنند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

آیا Google درباره این هرزنامه می داند؟

بله ، Google درباره تکنیک اسپم متن به ویدیو اطلاع دارد. من در مورد آن در ۲۷ دسامبر سال ۲۰۱۹ (بدون فاش کردن هویت اسپم ها) توییت کردم و گری الیس از گوگل پاسخ داد که وی گزارش را به تیم اسپم گوگل ارسال کرده است.

گوگل نه تنها از این موضوع آگاهی دارد ، بلکه انواع مختلفی از این تکنیک ها در گروه های سئو فیس بوک در حال حاضر به صورت آشکار مورد بحث قرار می گیرد و از برنامه ها و نرم افزارهای خاصی برای ایجاد محتوای هرزنامه استفاده می شود. من اطلاعاتی در مورد اسپم یادگیری ماشین در حال حاضر در فضای وحشی قرار ندارم .

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

گوگل در مورد آن می داند.

پیشنهاد ویژه  Google می گوید پیوندهای داخلی Nofollow به کار خود ادامه خواهند داد

هرزنامه ها درباره آن می دانند.

شما باید در مورد آن نیز بدانید.

ناشران باید از این احتمال آگاه باشند که ممکن است شخصی بدون اجازه خود از محتوای صوتی ، ویدئویی یا متنی استفاده کند.

مرتبط: به گزارش رسیده گوگل هرزنامه را در محصولات غیر جستجو تحمل کرد

اسپم یادگیری ماشین

سوء استفاده از موضوع گرایش ویدیوی YouTube هنوز کار می کند. Google در این باره کاری نکرده است. دموکراتیزه کردن فناوریهای یادگیری ماشینی درها و پنجره ها را به طیف گسترده ای از تاکتیک های اسپم باز کرده است.

Google از الگوریتم های مختلف متنوعی برای ایجاد نتایج جستجو استفاده می کند. الگوریتم مباحث گرایش و نتایج غنی مانند فیلمهای خبری با الگوریتم اصلی که نتایج جستجوی منظم را ایجاد می کند ، متفاوت است. ظاهراً ممکن است بین الگوریتم های مختلف نمایشگر جستجو و مؤلفه هایی که قرار است اسپم ها را فیلتر کنند ، عدم ادغام وجود داشته باشد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر
منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *