نوشته قبلی نوشته بعدی Google می گوید از ویژگی های Hreflang نباید در برچسب های Anchor استفاده شود

Google می گوید از ویژگی های Hreflang نباید در برچسب های Anchor استفاده شود

Google می گوید از ویژگی های Hreflang نباید در برچسب های Anchor استفاده شود منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

جان مولر گوگل به روشهای صحیح و نادرست روشهای استفاده از صفات hreflang در یک صفحه وب توصیه می کند.

در یک موضوع در مورد Reddit ، کاربر می پرسد که آیا می توان از ویژگی های hreflang در برچسب های لنگر استفاده کرد. در آزمایش ، کاربر دریافت که Google هنگام قرار دادن در برچسب های لنگر ، هیچ ویژگی hreflang را انتخاب نکرد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

مولر در پاسخ به این موضوع گفت: "ما این کار را نمی کنیم" – به این معنی که گوگل به دنبال ویژگی های hreflang در برچسب های لنگر نیست. وی در ادامه راه هایی را که باید از صفات هرفلنگ استفاده شود توصیه می کند.

"اگر می خواهید hreflang برداشت شود ، از برچسب های لینک در سر استفاده کنید. Hreflang به اندازه کافی سخت است که کارها را از نظر فنی صحیح انجام دهید ، با این امید که این کار به روشهای غیرمستقیم کار کند ، آن را سخت نکنید. "

برای روشن شدن ، Google به دنبال ویژگی های hreflang در برچسب <link> در <head> یک سند html است. در صورت استفاده از متن های لنگر ، ویژگی های Hreflang نادیده گرفته می شوند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

SEO که موضوع Reddit را شروع کرده است ، خاطرنشان می کند که ویژگی های hreflang هنگام چک کردن کد شخصی که با او کار می کنند ، در متن لنگر یافت شده اند. جالب است بدانید که چرا فکر می کنند در مرحله اول ایده خوبی است ، اما کاربر Reddit دلیل آن را بیان نکرد.

پیشنهاد ویژه  نحوه تولید عناوین کیفیت و توضیحات متا به صورت خودکار

منابع بیشتر در مورد اجرای Hreflang

سایر تصورات غلط در مورد hreflang در این مقاله از بیل هانت: پیاده سازی Hreflang: 8 بزرگترین تصور غلط SEO استفاده شده است .

می توانید نحوه اجرای صحیح hreflang را در این مقاله از دن تیلور بیاموزید : نحوه استفاده از Hreflang برای یک وب سایت چند زبانه .

در آخر ، این مهم است که بدانیم که hreflang به خودی خود یک سیگنال رتبه بندی نیست. با این حال ، این امر به رانندگی ترافیک هدفمند تر کمک می کند. من آن موضوع را با جزئیات بیشتر در اینجا پوشش دادم.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر
منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *