نوشته قبلی نوشته بعدی گوگل می افزاید: ‘در واقع چک کردن برچسب به تصویر جستجو نتایج

گوگل می افزاید: ‘در واقع چک کردن برچسب به تصویر جستجو نتایج

گوگل می افزاید: ‘در واقع چک کردن برچسب به تصویر جستجو نتایج منتشر شده در ژوئن 22, 2020ارسال دیدگاه

گوگل در حال اضافه کردن “واقعیت بررسی” labels به عکسها در نتایج جستجوی تصویر در ادامه آن واقع بررسی و تلاش های جستجو و اخبار.

“عکس ها و فیلم ها هستند یک راه باور نکردنی برای کمک به مردم در درک آنچه در برون رفتن در جهان است. اما قدرت رسانه های تصویری است و مشکلات آن⁠&کارها را می توانید;به خصوص زمانی که سوالات در اطراف منشاء اصالت و یا از متن یک تصویر است.”

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

این تغییر در حال نورد از امروز برای کمک به مردم حرکت مسائل اطراف تعیین صحت تصاویر و تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد محتوای آنها مصرف می کند.

هنگامی که شما دیدن برخی از تصاویر در تصاویر گوگل مانند یک کوسه شنا, پایین خیابان در هوستون گوگل خواهد پیوست a “واقعیت بررسی” برچسب زیر تصویر بند انگشتی.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

پس از ضربه زدن بر روی یک واقعیت-بررسی نتیجه به مشاهده یک پیش نمایش بزرگتر تصویر گوگل نمایش داده خواهد شد خلاصه ای از اطلاعات موجود بر روی صفحه وب که در آن تصویر برجسته است.

پیشنهاد ویژه  پاسخ های گوگل: آیا پیوند با پست مهمان شخصی من پیوند ندارد؟

یک “واقعیت بررسی” برچسب را فقط به نظر می رسد در انتخاب تصاویر آمده است که از مستقل منابع معتبر در وب است. آن برون دقیقا شناخته شده چه معیار ناشر نیاز به ملاقات به منظور در نظر گرفته شده معتبر باشد.

با توجه به راهنما گوگل با استفاده از یک الگوریتم برای تعیین که ناشران منابع قابل اعتماد.

گوگل نیز متکی بر ClaimReview ساختار داده های نشانه گذاری است که ناشران ملزم به استفاده از نشان می دهد واقعیت بررسی محتوا برای موتورهای جستجو است.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

در واقع بررسی برچسبهای ممکن است به نظر می رسد هر دو برای واقعیت بررسی مقالات در مورد تصاویر خاص و برای بررسی واقعیت مقالات که شامل یک تصویر در داستان است.

همانطور که ذکر شده در ابتدای این مقاله, گوگل در حال حاضر برجسته واقعیت چک در به طور منظم و نتایج جستجوی گوگل اخبار. یوتیوب همچنین با بهره گیری از ClaimReview به سطح واقعیت بررسی اطلاعات پانل در برزیل و هند و ایالات متحده

گوگل says آن واقعیت را بررسی کنید برچسب ظاهر میلیاردها بار در سال است.

در حالی که اضافه کردن ClaimReview نشانه گذاری تشویق است که واجد شرایط برای خدمت به یک واقعیت بررسی برچسب تاثیر نمی گذارد رتبه بندی. این می رود برای گوگل, جستجوی تصاویر گوگل, اخبار گوگل و یوتیوب.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

مرتبط با: کشف حقیقت با گوگل برون واقعیت های جدید در بررسی سیستم برچسب زدن

منبع: Google

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *