نوشته قبلی نوشته بعدی گوگل توضیح می دهد که چرا زمینه داده است که قابل اعتماد تر از آزمایشگاه داده

گوگل توضیح می دهد که چرا زمینه داده است که قابل اعتماد تر از آزمایشگاه داده

گوگل توضیح می دهد که چرا زمینه داده است که قابل اعتماد تر از آزمایشگاه داده منتشر شده در ژوئن 19, 2020ارسال دیدگاه

گوگل برون مارتین Splitt به تازگی به یک توضیح مفصل از تفاوت بین آزمایشگاه اطلاعات و داده های آن را به عنوان مربوط به ابزار تست.

زمینه اطلاعات قابل اعتماد تر است Splitt می گوید آن را به عنوان برون شاخص چگونه کاربران واقعی تجربه و ارتباط برقرار کردن با یک وب سایت است.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

این موضوع آورده شد تا در طول یک وب مستر گوگل جاوا اسکریپت SEO پاتوق برگزار شد در ژوئن ۱۰٫

یک صاحب سایت ارسال سوال پرسیدن که چرا وجود دارد برون تفاوت بين رشته داده ها و آزمایشگاه داده ها در هنگام اندازه گیری سرعت صفحه.

در اینجا چیزی است که Splitt تا به حال به می گویند در پاسخ به:

“زمینه داده است که از کاربران واقعی در حالی که آزمایشگاه داده ها می آید از یک بسیار قوی دستگاه احتمالا اینترنت خوب از جایی در سراسر جهان است. بنابراین شما ممکن است دیدن همان نتایج.”

فیلد ها در مقابل آزمایشگاه اطلاعات

Splitt ارائه می دهد یک مثال فرضی از تست یک سایت با یک ابزار است که با استفاده از آزمایشگاه داده ها را از یک کشور که در آن سایت برون سرور نیز بر اساس.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

در این مثال آزمایشگاه داده به احتمال زیاد تعیین بارهای سایت بسیار سریع است. که برون چون سایت میزبانی در همان کشوری که در آن تست در حال اجرا بنابراین فیزیکی زمان آن طول می کشد برای ارسال داده ها حداقل است.

اجازه دهید برون می گویند کشور نیز نسبتا خوبی پوشش داده شده با سرعت بالا دسترسی به اینترنت است. که بیشتر افزایش سرعت سایت اندازه گیری آزمایشگاه داده است.

پیشنهاد ویژه  15 ابزار برتر SEO رایگان که باید استفاده کنید

با این حال که با سرعت قابل توجهی قطره زمانی که سایت برون بازدید کنندگان مستقر در یک کشور دیگر. سرعت قطره و حتی بیشتر اگر بازدید کنندگان لازم نیست که یک اتصال اینترنت با سرعت بالا که در آن زندگی می کنند.

که’s تفاوت کلیدی بین آزمایشگاه داده و زمینه داده است.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

چرا زمینه اطلاعات قابل اعتماد تر است

آزمایشگاه داده های اندازه گیری شده با یک تست کنترل تحت شرایط ایده آل زمینه داده های اندازه گیری شده با توجه به نحوه زندگی واقعی تعامل کاربران با سایت تحت شرایط مختلف است.

همانطور که مارتین Splitt آن قرار می دهد:

“در این صورت, آزمایشگاه من داده به نظر می رسد شگفت انگیز است. و سپس این زمینه من اطلاعات به کاربران در حال نشستن در انتهای دیگر از جهان به نظر می رسد وحشتناک است.

که برون چه اتفاقی می افتد به این دلیل که آزمایشگاه داده است که تنها مصنوعی. این برون فقط تقریبی از آنچه اتفاق می افتد در جهان واقعی است. و سپس شما میدان داده است که با کمال تعجب به شما می دهد چیزی که واقعی است که مردم در حال تجربه.

بنابراین اگر شما می دانید که شما در حال خدمت کاربران آهسته پیر گوشی های. و یا روستایی پر از لکه قابلیت اتصال به اینترنت. این چیزی است که اتفاق می افتد. این زمانی است که داده ها درست به نظر می رسد بسیار بدتر از آنچه که شما را در آزمایشگاه داده است.

که’s یک مشکل عمومی – توسعه دهندگان معمولا با کار فوق العاده قابلیت اتصال به اینترنت در لپ تاپ های مدرن. و سپس در دنیای واقعی کاربر است در آی فون ۲, جایی در روستایی در شمال آلمان که در آن شما باید لبه اتصال به اینترنت اگر شما خوش شانس هستند. و سپس همه چیز به نظر می رسد وحشتناک برای آنها را…

میدان داده است که احتمالا یک شاخص بهتر برای چه واقعی کاربران در حال تجربه وب سایت خود را از آزمایشگاه داده است. چون آزمایشگاه داده است که به معنای واقعی کلمه فقط کسی برون سرور ساخت یک درخواست به شما چیز. و سپس در صورتی که سرور اتفاق می افتد باید کاملا فربه و سپس شما خوب به دنبال اعداد اما پس از آن از دنیای واقعی چندان برون t به عنوان فربه و خوب است.”

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

شنیدن Splitt برون کامل پاسخ در ویدیو زیر:

پیشنهاد ویژه  Google: مسابقات SEO بی فایده است و باید نادیده گرفته شود

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *