نوشته قبلی نوشته بعدی Google: رتبه بندی برای سایت های جدید می تواند در نوسان است تا یک سال

Google: رتبه بندی برای سایت های جدید می تواند در نوسان است تا یک سال

Google: رتبه بندی برای سایت های جدید می تواند در نوسان است تا یک سال منتشر شده در ژوئن 16, 2020ارسال دیدگاه

گوگل برون John Mueller اخیرا توصیه می شود که آن را می تواند تا یک سال برای موتور های جستجو برای کشف کردن که در آن برای رتبه بندی سایت های جدید.

در آن زمان وجود دارد این است که به احتمال زیاد برخی از نوسانات قابل توجهی در رتبه بندی جستجو.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

که’s کاملا عادی مولر می گوید و نه لزوما مرتبط با هر چیزی که یک سایت در حال انجام است درست یا غلط است.

این موضوع آمد در گوگل وب مستر مرکزی پاتوق برگزار شد در ژوئن ۱۲٫ نگران صاحب سایت یک سوال در مورد ۸-ماه-وب سایت قدیمی است که ظاهرا رتبه خوب تا یک ماه پیش.

صاحب سایت یادداشت های خود را رتبه بندی قطره همزمان با منفی SEO حمله توسط یک رقیب که منجر به بیش از ۱۵۰۰ spammy بک لینک.

در حال حاضر این سایت در هیچ جا یافت می شود در نتایج جستجو و صاحب سایت می خواهد به دانستن چگونه به بهبود رتبه بندی خود را. چگونه می توانم آنها را در ادامه از اینجا ؟

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

John Mueller’s پاسخ

در پاسخ مولر به اطلاع مدیر سایت سایت خود را هنوز هم در نظر گرفته شود بسیار تازه است. در مقایسه با تاریخچه اینترنت در ۸ ماه است که یک دوره طولانی از زمان است.

گوگل برون الگوریتم ها هنوز در تلاش برای کشف کردن که چگونه وب سایت باید رتبه در میان تمام دیگر محتوا در وب است. این فرایند می تواند تا یک سال قبل از رتبه بندی سطح است.

“من فکر می کنم اگر وب سایت شما فقط اجازه دهید برون می گویند یک زن و شوهر از ماه شاید ۸ ماه شاید یک سال پس از آن که برون هنوز بسیار تازه با توجه به بقیه از اینترنت است. به طوری که برون نوع یک زمان که در آن الگوریتم های ما هنوز در تلاش برای کشف کردن چگونه و از کجا ما باید نشان می دهد وب سایت خود را در نتایج جستجو به طور کلی.

به طوری که برون چیزی که می توان آن را طبیعی به نوعی از نوسانات در اطراف چگونه آن را برون نشان داده شده در جستجوی. گاهی اوقات چیزهایی که بالا برود در حالی که گاهی اوقات آنها به پایین در حالی که برای. و سپس من برون d می گویند در طی یک سال همه چیز حل و فصل کردن در نوع پایدار دولت است.

به طوری که برون چیزی که من نمی برون t لزوما نگرانی بیش از حد در مورد این وضعیت خاص ، من برون d ادامه کار بر روی وب سایت خود و در طول زمان که برون چیزی است که باید منعکس شده در جستجوی کلی.”

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

آنچه در مورد spammy بک لینک?

پیشنهاد ویژه  SEO در سال 2020: چه مبانی لازم را برای موفقیت دارید می دانید

صاحب سایت هدایت Mueller’s توجه به لینک spammy و می پرسد اگر آنها می تواند تأثیر منفی رتبه بندی.

مولر تایید می کند که او اعلام کرده قبل از این که گوگل برون الگوریتم چشم پوشی از آن نوع لینک کلیک کنید.

“که’s چیزی که ما می بینیم در همه زمان ها. آن برون واقعا آسان برای مردم برای اجرای یک اسکریپت و رها کردن هزاران و میلیون ها نفر از لینک ها در اینترنت و ما چشم پوشی است. که برون چیزی که مردم واقعا مشغول انجام تمام این مسائل اما ما الگوریتم های آن را دیده اند به طوری که اغلب آنها برون دوباره استفاده می شود فقط به نادیده گرفتن آن…”

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

بیشتر متن لنگر نمی برون t ماده در این موارد. آن را نیز ندارد و برون t توجه به اینکه لینک های nofollow یا نه. گوگل نادیده می گیرد و همه از آن است.

“این نوع از چیزی است که واقعا آسان که در آن شما می توانید ۵ دلار و ارسال آن به کسی و آنها برون خواهید قرار داده و به هزاران لینک در وب است. مردم این کار را برای سال ها و سال ها.”

در نهایت صاحب سایت می پرسد اگر لینک spammy نشان دادن توان انکار به عنوان یک اقدام احتیاطی.

“من نمی برون t فکر می کنم شما نیاز به. من نمی برون t فکر می کنم که هر چیزی را تغییر دهید. من فقط می خواهم به طور کامل آن را نادیده گرفت.

اگر رقیب خود را متمرکز بر روی ساخت لینک های بد برای وب سایت خود را پس از آن حداقل آنها برون دوباره ساخت یک وب سایت بهتر برای خود.”

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

شنیدن کامل سوال و جواب در ویدیو زیر:

پیشنهاد ویژه  هشدارهای Google درباره فرضیات مبتنی بر سایت: جستجو

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *