نوشته قبلی نوشته بعدی جدیدترین حق ثبت اختراعات Google – 25 فوریه ۲۰۲۰

جدیدترین حق ثبت اختراعات Google – 25 فوریه ۲۰۲۰

جدیدترین حق ثبت اختراعات Google – 25 فوریه ۲۰۲۰ منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

هی آنجا! به یک هفته دیگر در سرتاسر Google Patent ها خوش آمدید.

هر هفته چند مورد از اختراعات ثبت شده جالب تر که به Google اعطا شده است ، می گیریم و آنها را برای حرفهایها در میان ما برجسته می کنیم.

در این هفته چند مورد وجود دارد که برای من برجسته است … و حتی چند خنده خوب در طول راه وجود دارد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

اگر همیشه می خواهید من به یک حق ثبت خاص عمیق تر بروم ، حتماً به من اطلاع دهید.

آخرین ثبت اختراعات Google

سنتز قطعه های صفحه وب با استفاده از زیر صفحه های صفحه

  • ثبت شده: ۸ ژوئن ۲۰۱۷
  • جایزه: ۲۵ فوریه ۲۰۲۰

دیو نگاهی

این یکی بیشتر به دلیل برخی از تصاویر مربوط به ثبت اختراع ، توجه من را به خود جلب کرد.

در ابتدا بخوانید ، کاملاً واضح نیست که "قطعه سنتز شده" چیست ، زیرا به نظر می رسد که ممکن است آنها را در پرواز ایجاد کند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

اما با نگاهی به این تصاویر (در زیر) می توان دریافت که این به احتمال زیاد مربوط به لینک های سایت است.

مانند بسیاری از اختراعات ثبت شده ، ممکن است چندین استفاده داشته باشد.

و تمام آنچه گفته شد ، واقعاً یک سس مخفی برای ظاهر شدن صفحه مشخصی فراهم نمی کند.

در این مقاله به کیفیت صفحه ، ارتباط با پرس و جو ، طول عنوان و فاصله از صفحه (صفحه اصلی) و معماری سایت اشاره می کند.

بنابراین ، ما حداقل می توانیم یک نقطه شروع برای دستکاری در این موارد داشته باشیم.

قابل توجه از ثبت اختراع

"(…) صفحات برای انتخاب مجموعه زیر صفحه ها ممکن است شامل تعیین میزان اندازه گیری یکی از مجموعه های زیر صفحات باشد ، که تعیین می کند اندازه گیری کیفیت ، یکی از مجموعه های زیر صفحات ، آستانه ، و انتخاب مجموعه ای از زیر صفحات مورد استفاده برای تولید قطعه بر اساس اندازه گیری کیفیت ، "

"(…) ممکن است شامل تعیین طول عنوان برای یکی از مجموعه های زیر صفحه ها باشد ، تعیین اینکه طول عنوان برای یکی از مجموعه های زیر صفحات ، یک آستانه را برآورده می کند ، و انتخاب یکی از مجموعه ای از صفحات زیر برای استفاده از قطعه بر اساس طول عنوان "

"(…) باعث می شود تا یک یا چند پردازنده زیر صفحات را بر اساس ساختار پیوند یا سلسله مراتب وب سایت تعیین کنند ، جایی که ممکن است زیر صفحه ها براساس موقعیت های زیر صفحات ، نسبت به خاص تعیین شوند. صفحه وب ، در ساختار پیوند یا سلسله مراتب وب سایت. "

"همانطور که در اینجا استفاده می شود ، اطلاعات مربوط به زیر صفحه های یک صفحه وب ممکن است از لینک های میانبر برای صفحه وب حاصل شود یا مطابقت داشته باشد. پیوندهای میانبر ، نمونه ای از این موارد ممکن است شامل لینک های سایت باشد ، ممکن است شامل لینک هایی باشد که بعنوان بخشی از نتایج جستجو ارائه شده است ، که ممکن است برای ارائه کاربر دارای کلید های میانبر به سایر صفحات وب ، مرتبط با همان صفحه وب باشد ، که ممکن است مربوط به یک نتیجه جستجو باشد "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

حق ثبت اختراع Googleحق ثبت اختراع Google

انجام چندین جستجو مرتبط

  • ثبت شده: ۲۱ ژوئیه ۲۰۱۷
  • جایزه: ۲۵ فوریه ۲۰۲۰
تبلیغات
ادامه خواندن زیر

دیو نگاهی

پیشنهاد ویژه  مولر گوگل الگوریتم طرح بندی صفحه را روشن می کند

این یکی جالب است زیرا چند عنصر در آن وجود دارد از جمله یک کار جستجو (یک جلسه) ، تاریخچه جستجو (جستجوهای مرتبط با گذشت زمان).

علاوه بر این ، آنها همچنین به مجموعه مطالب مرتبط با همان دامنه از مجموعه مشخصی از نتایج (نگاه مثال دامنه) به موارد مرتبط با همان دامنه نگاه می کنند.

این ممکن است جالب باشد زیرا اگر شما برای یک پرس و جو مشخص رتبه بندی می کنید ، تقویت می کنید که با صفحات مرتبط (به هم پیوسته) در دامنه ، می تواند به سود دیگری برای نمایش داده شدگان مرتبط باشد.

مثل همیشه ، این فقط یک حق ثبت اختراع است ، ما نمی دانیم که آیا آن در طبیعت است.

قابل توجه

"مجموعه دوم از آیتم های محتوا می تواند زیر مجموعه ای از اولین مجموعه آیتم های محتوا باشد. مجموعه دوم از آیتم های محتوا را می توان براساس بخشی از بخش دوم جستجوی جستجو تعیین کرد. اولین مجموعه از مطالب می تواند مجموعه اول صفحات وب باشد "

"جستجوهای متعدد مرتبط می توانند به ترتیب انجام شوند و پس از اولین جستجو ، هر جستجو در دنباله می تواند براساس نتایج یک یا چند جستجو قبلی در دنباله باشد."
"در برخی از پیاده سازی ها ، یک جستجوی دوم (یا متعاقب آن) مواردی را که در اولین جستجوی قبلی (یا یک جستجوی قبلی دیگر) مشخص نشده اند ، شناسایی می کند. هر یک از چندین جستجو مرتبط می تواند مبتنی بر بخش های مختلف یک جستجوی جستجو باشد. "

"یک جستجوی اول ممکن است یک صفحه وب خاص را بر اساس بخش اول جستجوی جستجو (به عنوان مثال" هتل های لاس وگاس ") شناسایی کند. جستجوی دوم ممکن است مبتنی بر بخش دوم پرس و جو جستجو (به عنوان مثال "buffets") و یک صفحه وب خاص باشد که توسط اولین جستجو مشخص می شود. به عنوان مثال ، جستجوی دوم ، در برخی موارد ، می تواند در تمام صفحات وب که پیوندی به (و / یا تمام صفحات وب که با آنها پیوند دارند) جستجو کند ، صفحه وب خاصی که توسط اولین جستجو مشخص شده است. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

حق ثبت اختراع Google

حق ثبت اختراع Google

دستیاران خودکار که در گروه‌های سنی و / یا واژگان چندگانه قرار دارند

  • پرونده: ۱۶ آوریل ۲۰۱۸
  • جایزه: ۲۵ فوریه ۲۰۲۰
تبلیغات
ادامه خواندن زیر

دیو نگاهی

پیشنهاد ویژه  چرا اخبار SEO برای ناشران پوشاننده همه گیر Coronavirus بسیار مهم است

این یکی در مورد "واقعاً" مربوط به جستجو نیست ، اما جالب بود.

در طول سالها ، متخصصان SEO در مورد "سطح خواندن" صحبت کرده اند ، تا آنجا که به طور بالقوه می تواند یک عامل رتبه بندی در جستجوی اصلی باشد. Google همیشه گفته است ، "naw".

این مورد در واقع برای دستیار Google است ، اما تا آنجا که به طور بالقوه درک کند که چه کسی می تواند دستور صوتی / جستجوی صوتی را بشناسد ، روی آن عنصر تأثیر می گذارد.

به هر حال ، در تعداد نمونه هایی که کودکان درگیر می کنند جالب است.

همچنین جالب توجه اینکه در صورت عدم استفاده از نیازهای کاربر بر اساس ورودی صوتی – که بخشی از انگیزه اجرای چنین سیستم است ، فراتر از ملاحظات قابل استفاده بودن ، آنها استفاده بیش از اندازه از منابع درگیر را شناسایی می کنند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

و این که دستیار نمی تواند در این حالت با کودک "صحبت کند".

چیزهای مرتب … و واقعاً؟ برخی از جالب ترین تصاویر Google Patent که من تا به حال دیده ام (به بخش بعدی نگاه کنید).

قابل توجه

"(…) به یک دستیار خودکار امکان می دهد بسته به محدوده سنی مشخص شده و یا" سطح واژگان "کاربر که با دستیار خودکار درگیر است ، رفتار خود را تنظیم کند. در پیاده سازی های مختلف ، داده های نشانگر گفته های کاربر ممکن است برای تخمین یک یا بیشتر از محدوده سنی کاربر و / یا سطح واژگان استفاده شود. "

"(کاربران) ممکن است دستورات ، نمایش داده شد ، و / یا درخواست (به صورت جمعی به عنوان" نمایش داده شد ") با استفاده از ورودی زبان طبیعی فرم رایگان که ممکن است شامل عبارات صوتی تبدیل شده به متن و سپس پردازش و / یا تایپ شده از فرم زبان طبیعی رایگان پردازش ارائه دهد. "

"تمرکز دستگاههای دستیار در تعامل صوتی باعث می شود آنها به ویژه برای کودکان استفاده شوند. با این حال ، بسیاری از ویژگیهای ساخته شده در یا با استفاده دیگر از دستیاران خودکار در دسترس در دسترس است ممکن است برای کودکان مناسب نباشد. به عنوان مثال ، اگر كسی از او سؤال كرد كه آیا دندان پری واقعی است ، یك دستیار معمولی اتوماتیک می تواند براساس اسناد مستقر در اینترنت ، پاسخ دهد ، "نه ، پری دندانه یك شخصیت خیالی است كه توسط والدین برای تحریک كودكان برای كشیدن دندانهای شل ساخته شده است." . ""

"(…) برای برقراری ارتباط با نمایندگان مستقل ، مانند برنامه های شخص ثالث ، که به کاربران امکان می دهد کالاها / خدمات نظیر پیتزا ، فیلم ، اسباب بازی ، و غیره را سفارش دهند – این نوع توانایی را کودکانی که ممکن است نتوانند استفاده کنند. برای داوری در مورد پیامدهای اعمال آنها. "

"دستیار خودکار قادر است هنگام تعامل با کودکان و حالت دیگر مانند حالت" عادی "یا" بزرگسال "از یک حالت مانند" حالت کودک "استفاده کند ، در حالی که با کاربرانی که به نظر نمی رسد کودک هستند" می تواند از یک حالت استفاده کند. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

حق ثبت اختراع Google

حق ثبت اختراع Google

حق ثبت اختراع Google

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

حق ثبت اختراع Google

و حالا ما آن را در اختیار داریم!

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

هفته بعد می بینمت

پیشنهاد ویژه  بهترین اقدامات Google برای ساختار URL صفحات AMP

منابع بیشتر:


اعتبار تصویر

تصویر برجسته: ایجاد شده توسط نویسنده ، ژانویه سال ۲۰۲۰
تصاویر در پست: USPTO

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *