نوشته قبلی نوشته بعدی جدید گوگل هدایت دستور Blindsides دستور تو رفتگی در دیوار

جدید گوگل هدایت دستور Blindsides دستور تو رفتگی در دیوار

جدید گوگل هدایت دستور Blindsides دستور تو رفتگی در دیوار منتشر شده در می 20, 2020ارسال دیدگاه

گوگل منتشر شده جدید “هدایت دستور کار” از ویژگی های بدون دادن دستور, جامعه وبلاگ نویسان پیشرفته هشدار دهنده است. افزونه وردپرس سازندگان و دستور العمل سایت ناشران در حال تقلا برای به روز رسانی پلاگین ها و وب سایت ها به منظور تطابق با ساختار داده ها مورد نیاز است.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

برای بسیاری از ناشران این برنده برون t را تحت تاثیر قرار دید بر روی تلفن همراه و رومیزی. این تغییر را فراهم می کند یک فرصت دیده می شود و شنیده می شود در گوگل دستیار دستگاه. مشکل نهفته است در این چگونه ممکن است تاثیر تلفن همراه و رومیزی بازدید کنندگان است.

آنچه در حال هدایت دستور العمل?

هدایت دستور یک راه برای گسترش رسیدن به محتوای دستور العمل به جستجوی صوتی از طریق گوگل دستیار.

گوگل دستیار در دسترس است بر روی دستگاه های تلفن همراه هوشمند صفحه نمایش ساعتهای هوشمند و بسیاری از دستگاه های بیشتر.

جدید هدایت سالم قابلیت به شما اجازه می دهد تا کاربران برای درخواست دستور و آن را به عنوان خوانده شده بازگشت به آنها را همراه با تصاویر و ویدئوها.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

در حالی که این مناسب است برای گوگل دستیار کاربران آن ممکن است در نتیجه کمتر مثبت تجربه کاربری برای کاربران در سنتی تلفن همراه و رومیزی.

هدایت دستور العمل اعلام تعجب

گوگل برون تعجب اعلام گیر افتاد تمام دستور العمل جامعه وبلاگ نویسان خاموش نگهبان. جدید ساختار داده ها و نتایج جدید در خطا و هشدار داد که باعث خواهد شد.

پیشنهاد ویژه  Google به طور رسمی در نتایج جستجو Timestamps را به فیلم ها اضافه می کند

تصویر هدایت دستور داده های ساخت یافته خطا

مرتبط با:  چگونه برای پیدا کردن & تعمیر داده های ساخت یافته خطا

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

هدایت دستور و بهینه سازی سایت

من خواسته کیسی Markee (@MediaWyse) اقتدار در دستور سایت SEO در مورد این داده های ساخت یافته.

کیسی اظهار داشت: کار چقدر این رفتن را برای دستور العمل ناشران:

“ناشران بیدار شد صبح امروز و صدها طرح جدید هشدار در جستجوی کنسول که آنها در حال حاضر بسیار کمی انتقادات و پیشنهادات در چگونه به آدرس.

این ممکن است باعث شود بسیاری از بهت و حیرت در بخشی از ناشران. به خصوص اگر همان کسانی که ناشران در حال حاضر باید برای رفتن را از طریق صدها نفر از دستور العمل کارت و حرکت روند عکس و ویدئو عکسها از پست پایین به کارت دستور غذا.

اما با Google now معرفی جدید توصیه می شود داده های ساخت یافته با ویژگی “contentUrl کار” در حال حاضر علاوه بر “thumbnailUrl کار” و “embedUrl کار” برای فیلم است که به نظر می رسد به جهت آنها در حال هل دادن ناشران.

من برون ام انجام می شود تعداد بی شماری از گروه های تمرکز. رشد جمعیت از کاربران به من بگویید که آنها طرفداران عکسها و کلیپ های ویدئویی در کارت های دستور غذا.

بدتر ؟ بسیاری از آنها را به من بگویید که آنها برنده برون t نسخه قابل چاپ کردن یک کارت دستور غذا با عکس ها و کلیپ های ویدئویی از آنجا که آنها نمی برون t نیاز به یک چند صفحه سند است. اما با این تغییر گوگل به نظر می رسد گفت: “شما نیاز به قرار دادن یک فرد در تصویر و یا ویدئو کلیپ با هر مرحله در دستور کارت.”

و اگر ناشران به هر گونه شانس در بهینه سازی برای هدایت دستور در گوگل لانه و گوگل Hub دستگاه های بیشتر ویژگی های شما پر کردن بهتر است.

خط پایین این است که فقط کار بیشتر برای دستور العمل پلاگین ها و ناشران. اما من برون متر مطمئن نیستید اگر آن را برون رفتن به یک تغییر دستور العمل واقعی کاربران در حال رفتن به در آغوش.”

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

کیسی مبالغ تا با این مشکلات جدید گوگل از ویژگی های. بازدید کنندگان سایت خواهد شد و نه چاپ کردن یک کارت دستور غذا اگر آن را به فیلم ها و یا تصاویر واقعی کارت دستور غذا.

پیشنهاد ویژه  الگوریتم جدید Google ممکن است رتبه بندی صفحه را بروز کند

علاوه بر این سایت بازدید نمی مانند عکسها و ویدئوها در دستور کارت بخش است.

درگیری مطرح می شود که به منظور تطابق با هدایت دستور افزایش, دستور العمل وبلاگ نویسان ممکن است برای اضافه کردن داده های ساخت یافته را علامت تا عکس ها و ویدئوها برای هر مرحله از کارت دستور غذا. این وضعیت ممکن است در نتیجه ناراضی بازدید کنندگان سایت.

پلاگین دستور ناشر پاسخ

یک افزونه ساز WP دستور غذا ساز (@WPRecipeMaker) در پاسخ به اعلام در زمان ثبت و انتشار یک به روز رسانی نسخه افزونه که به جای هدایت دستور داده های ساخت یافته.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

کاربران WP دستور غذا ساز تشویق می شوند برای به روز رسانی پلاگین خود را به منظور استفاده از فرصت های جدید در حال گسترش و با رسیدن به دستور العمل های خود را.

WP دستور غذا ساز اظهار نظر:

“ما بلافاصله منتشر ۶٫۰٫۴ برای خلاص شدن از شر هشدارهای ما می تواند مراقبت از به طور خودکار.

وجود خواهد داشت به روز رسانی دیگر بعد از این هفته که همچنین اجازه می دهد تا مردم را به صورت دستی تنظیم “نام” ملک برای آموزش مراحل اما آن برون در حال حاضر ممکن است به طور کامل معتبر “هدایت دستور کار” در حال حاضر. برای اکثر مردم بزرگترین تغییر خواهد بود و نیاز به اضافه کردن یک تصویر یا تصویری به هر آموزش گام.

در آن باقی خواهد ماند تا دیده شود چه گوگل با این اطلاعات جدید و اگر وبلاگ نویسان مواد غذایی در واقع باید در مورد آن نگران باشید.”

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

مرتبط با: ۵ ضروری, طرح, پلاگین برای وردپرس

پیشنهاد ویژه  گوگل می افزاید: 'در واقع چک کردن برچسب به تصویر جستجو نتایج

برخاست خشن – نرم و صاف فرود?

این’s برای رفتن به یک روز زن و شوهر برای دستور العمل وبلاگ نویسان به عنوان آنها آشنا  خود را با هدایت و دستور العمل های از ویژگی های. هدایت العمل نشان دهنده یک فرصت برای دستور العمل وبلاگ نویسان به گسترش رد پای خود را. عدم حرکت اتخاذ ممکن است در نتیجه رقبای پر بهره گیری از کاربران جدید است. این چیزی است که می تواند نادیده گرفته شود.

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *