نوشته قبلی نوشته بعدی John Mueller منفی در سئو و رتبه بندی مشکلات

John Mueller منفی در سئو و رتبه بندی مشکلات

John Mueller منفی در سئو و رتبه بندی مشکلات منتشر شده در می 14, 2020ارسال دیدگاه

در گوگل وب مستر پاتوق, یک ناشر مرتبط چگونه سایت حمله منفی SEO رنج رتبه بندی قطره. گوگل برون John Mueller خواسته شده بود با توجه به این که حکایت اگر او هنوز هم اصرار داشت که منفی جستجوگرها وجود ندارد.

منفی SEO

منفی SEO یک ایده است که افرادی وجود دارند که پرداخت به ارسال لینک با کیفیت پایین به رقبای خود. چند بار این لینک با کیفیت پایین در حال بالغ در طبیعت است.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

حکایت در مورد منفی SEO

ناشر مربوط به یک حکایت در مورد منفی SEO. آنها گفتند: سایت رنج می برند رتبه بندی قطره آنها رد اما رتبه بندی یا هرگز بازگشت به جایی که آنها استفاده می شود و یا آنها بزنین.

“ما برون ام دیده می شود برخی از سایت های هدف توسط کلاه سیاه در جستجوگرها. آنها سازگار بد لینک اشاره در آنها روزانه و آنها برون ام نیز دیده می شود برخی از بزرگ قطره.

ما برون دوباره به طور مداوم نیاز به مسدود کردن لینک های بد. آیا شما هنوز هم حفظ شده است که لینک های بد نمی برون t مهم است ؟ ”

این فوق وضعیت نسبتا شایع است با سایت هایی که از دست دادن رتبه بندی. آنها برای پیدا کردن spammy لینک انکار کردن آنها و رتبه بندی هرگز دوباره.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

در یک نقطه خاص جستجوگرها باید متوقف و در نظر بگیرید که اگر disavowing منفی لینک های SEO هنوز برون t ثابت مشکل پس شاید منفی SEO لینک نمی برون t مشکل است.

Google’s John Mueller پاسخ:

“بنابراین این قطعا چیزی است که ما سیستم کار واقعا سخت را به مطمئن شوید که هر نوع منفی جستجوگرها و یا هر نوع بی ربط بک لینک بک لینک غیر طبیعی که به عنوان آنجا که ممکن است ما برون دوباره قادر به چشم پوشی از آنها به طور کامل.”

مولر پس از آن مربوط است که وجود دارد موارد که در آن لینک های بد را باید یک اثر منفی است.

پیشنهاد ویژه  Google DeepRank: The Making of An Algorithm Update

او می گوید در این موارد لینک نمی شد منفی SEO. این لینک spammy شد و در واقع کار یک جستجوگرها است که ناشر استخدام کرده بود.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

یک وضعیت وجود دارد در حال حاضر که برون بومی محلی جستجو SEO به خصوص حقوقی و صفحه اصلی بهبود سوله.

وجود دارد به نظر می رسد بی پروا جستجو بازاریابان که لینک خرید برای مشتریان بدون درک اثرات منفی هستند.

در اینجا برون چیزی مولر گفت:

“معمولا در موارد که در آن من می بینم که چیزی در حدود منفی جستجوگرها است که اتفاق می افتد نوع از موارد که در آن شما خواهد نگاه آنها به صورت دستی به شما می گویند خوب این به نظر می رسد شاید کسی ساخته شده است این لینک کلیک کنید تا بیش از گذشته است.

و آن را برون نه واقعا یک رقیب اما شاید جستجوگرها است که برون مشغول به کار برای این شرکت است.

به طوری که برون چیزی که در وب سایت ما دادن تیم اگر آنها را در آن نگاه کنید و آنها را ببینید این نوع از وضعیت که در آن برون واقعا نوع غیر محتمل است که یک رقیب ساخته شده است تا لینک های یک وب سایت در طی دهه گذشته پس از آن که ممکن است چیزی که در آن وب دادن تیم می گویند خوب شاید شما باید تمیز کردن آن لینک کلیک کنید تا.”

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

مرتبط با: بیش از حد بسیاری از لینک های: استراتژی برای رد & پاکسازی

پیشنهاد ویژه  ارزش سهام گوگل چگونه به موفقیت در همراه اول, شاخص

منفی SEO قربانیان

در  تجربه کمک به مشتریان برای تقریبا بیست سال وجود دارد دو نوع منفی SEO قربانیان است.

اولین نوع آنها برون مجدد انجام بزرگ تا زمانی که یک به روز رسانی اتفاق می افتد و ترافیک می رود. آنها خود را بررسی کنید بک لینک و ببینید که برای شش ماه گذشته یا بیشتر آنها برون ام جمع آوری شده است برخی از واقعا تند و زننده بک لینک.

به طوری که آنها شروع به پر کردن این نفی با گوگل.

نوع دوم از منفی SEO قربانی کسی است که به طور مداوم تحت حمله است. ماه پس از ماه آنها فایل خود را نفی با گوگل. ماه پس از ماه منفی بیشتر لینک تعلق.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

رتبه بندی هرگز دوباره. مهم نیست که چگونه بسیاری از افتضاح لینک انکار رتبه بندی هرگز دوباره.

هر دو از کسانی که منفی SEO قربانیان هستند مانند همستر در چرخ همستر در حال اجرا با عصبانیت به عقب بر گردیم به رتبه بندی خود را. اما شما می دانید hamster می شود هرگز دور بر روی یک چرخ همستر.

وجود دارد نادر حکایات که در آن رتبه بندی بازگشت نیست دیگر پس از تشکیل پرونده رد. اما کسانی که نادر هستند و به معنای واقعی کلمه انطباقها.

وقتی که یک گسترده هسته به روز رسانی اتفاق می افتد, آن برون همیشه در مورد جریمه کردن سایت ها به صورت تصادفی لینک spammy. آن برون واقع بینانه در مورد چیزهایی مانند اینکه یک سایت مربوط به یک پرس و جو و یا نه.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

John Mueller به تازگی تاکید کرد که نقطه طریق توییتر:

ترجمه

من  ناشران به من می آیند برای کمک به با Google به روز رسانی ترافیک ضرر و زیان که برای اولین بار سعی کردم disavowing لینک کلیک کنید اما نمی برون t کمک کند. دلیل آن را نمی برون t به کمک است که گوگل به دلیل گسترده هسته به روز رسانی هستند و هرگز در مورد جریمه کردن سایت ها برای ربط دادن لینک کلیک کنید.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

Spammy منفی SEO نوع لینک شبیه آشکار میکند. اما آنچه برون واضح است که برون t لزوما دلیل واقعی برای یک رتبه کاهش است.

پیشنهاد ویژه  جستجو و پاسخ عاطفی به جستجوی اطلاعات

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا یک سایت می تواند از دست دادن رتبه بندی. منفی جستجوگرها است که حداقل محتمل دلیل.

Watch John Mueller بحث منفی SEO:

منابع

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر
منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *