نوشته قبلی نوشته بعدی آخرین ثبت اختراعات مورد علاقه Google – 11 مارس ۲۰۲۰

آخرین ثبت اختراعات مورد علاقه Google – 11 مارس ۲۰۲۰

آخرین ثبت اختراعات مورد علاقه Google – 11 مارس ۲۰۲۰ منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

به سریالهای ما در Google Patent Watch به یک هفته دیگر خوش آمدید.

به نظر می رسد این هفته موضوعی کمی بین عناصر موجودیت ، کارتهای دانش و حتی برخی از جنبه های جستجوی بدون کلیک وجود داشته باشد.

من واقعاً هر سه مورد این را دوست داشتم و امیدوارم که بخواهم تجزیه و تحلیل کنم.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

در هر صورت ، مطمئناً نسخه خوبی است و من شما را تشویق می کنم که بیشتر به تنهایی کار کنید زیرا اینها مطمئناً سرگرم کننده هستند …

آخرین ثبت اختراعات Google

صفحه اطلاعات موجود ساختار

  • تنظیم شده: ۱۲ اکتبر ۲۰۱۸
  • جوایز: ۱۰ مارس ۲۰۲۰

یادداشت های دیو

این یکی باید بیش از کمی آشکار باشد.

این در مورد پانل های دانش است. تصویر زیر باید آن را روشن کند.

عکس های بیشتری با جایزه ثبت اختراع وجود دارد ، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر حتما لینک را بررسی کنید.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

اشخاص در موضوعات مختلفی از جمله فیلم ، نمایش تلویزیونی ، کتاب ، مشاغل و غیره طبقه بندی می شوند.

تا آنجا که ظاهر می شوند ، درباره فعالیت های گذشته کاربر و سابقه جستجو بحث می کنند.

جالب است از آنجا که همیشه تصور می کردیم که همه آنها یکسان هستند.

ممکن است برخی از آزمایشات در این مرحله انجام شود.

قابل توجه

"(…) برای ارائه اطلاعات در مورد انواع مختلف اطلاعات در مورد یک موجودیت در یک صفحه اطلاعاتی ساخت یافته ، که در آن برخی از انواع اطلاعات موجود در صفحه اطلاعات ساختار یافته بطور پویا برای گنجاندن در صفحه اطلاعات ساختار یافته مطابق با فعالیت تاریخی کاربر انتخاب می شوند. این روش ها و سیستم ها روشی مؤثر برای ارائه اطلاعات موجود در سازمان به کاربران ارائه می دهند که شامل اطلاعاتی است که به نظر می رسد کاربران از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. "

"در بعضی از پیاده سازی ها ، نهاد نمونه ای از کلاس موجودیت است. به عنوان مثال ، موجودیت فیلم نمونه ای از کلاس موجودیت فیلم ها است. در برخی از پیاده سازی ها ، کلاس موجودیت یکی از موارد زیر است: فیلم ، نمایش تلویزیونی ، کتاب و تجارت. به عنوان مثال ، صفحه اطلاعاتی ساخت یافته ممکن است برای یک فیلم ، یک برنامه تلویزیونی ، یک کتاب یا یک تجارت (به عنوان مثال ، یک رستوران ، یک نوار ، یک سرویس خدمات و غیره) نمایش داده شود. "

"در برخی از پیاده سازی ها ، فعالیت تاریخی کاربر شامل فعالیت جستجو توسط کاربران است. فعالیت قبلی کاربر ۱۲۰ ممکن است شامل ، به عنوان مثال ، جستجوی جستجو توسط کاربران برای واحد و یا کلاس موجودیت باشد.
در برخی از پیاده سازی ها ، فعالیت کاربر تاریخی شامل فعالیت کاربر در طی یک بازه زمانی از پیش تعیین شده است. فعالیت کاربر گذشته ۱۲۰ ممکن است شامل فعالیت کاربر در یک دوره زمانی خاص باشد. به عنوان مثال ، سرور ۱۰۶ ممکن است در طی یک هفته گذشته ، طی یک ماه گذشته یا موارد مشابه ، درخواستهای جستجوی گذشته را توسط کاربران در نظر بگیرد. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

تعیین مجموعه ای از مراحل پاسخگو به پرس و جو چگونه است

  • پرونده: ۲ مارس ۲۰۱۷
  • جوایز: ۱۰ مارس ۲۰۲۰
تبلیغات
ادامه خواندن زیر

یادداشت های دیو

پیشنهاد ویژه  Google Chrome محتوای مختصر را مسدود می کند

این مورد دیگری است که باید تا حدودی خودنمایی کند.

این بینشی در مورد چگونگی / هنگامی که Google تصمیم می گیرد فرایندی را برای نمایش در پاسخ به سؤال "چگونه به" نمایش دهد ، ارائه می دهد.

صحبت در مورد شناسایی مراحل مربوط به پاسخ به پرس و جو و همچنین نمرات اطمینان برای اطلاعات نمایش داده شده ، از منابع مختلف جمع آوری شده است.

قابل توجه

"(…) ارائه دستورالعمل های مرحله به مرحله برای انجام یک کار بر اساس تجزیه و تحلیل منابع متعدد. ممکن است یک پرس و جو چگونگی مربوط به انجام یک کار و تعدد منابع مرتبط با پرس و جو چگونه به شناسایی شود. مجموعه ای از مراحل ممکن است مشخص شود که ممکن است کاربر را قادر به انجام کار کند. "

"اقدامات شباهت بر اساس یک یا چند تطابق با کلمه کلیدی ، تطبیق عبارت ، تطبیق درخت تجزیه ، نمرات شباهت توزیع و ویرایش نمرات فاصله است. در بعضی از پیاده سازیها این روش ممکن است شامل موارد زیر باشد: تعیین ، برای هر مرحله در هر گروه از مراحل ، یک نمره مرتبط که نشانگر سطح اطمینان مرحله است. و مشخص کردن یک یا چند مرحله از گروه مراحل براساس امتیازات مربوطه. "

"این روش ممکن است شامل تعیین یک یا چند سطح مهارت مورد نیاز برای انجام کار ، مدت زمان انجام کار ، لیستی از ابزارهای مورد نیاز برای انجام کار و لیستی از مواد مورد نیاز برای انجام کار باشد. در برخی از پیاده سازیها ، شناسایی پرس و جو چگونه می تواند شامل یک یا چند مورد از شناسایی شرایط کار در پرس و جو چگونه و برای یافتن نتایج جستجو مربوط به پرس و جو چگونه باشد. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

جستجوی مبتنی بر شخصیت با انتخاب محتوا

  • تنظیم شده: ۱۶ نوامبر ۲۰۱۶
  • جوایز: ۳ مارس ۲۰۲۰
پیشنهاد ویژه  تجزیه و تحلیل نتایج جستجو: سوال نهفته

یادداشت های دیو

این مورد دیگری است که دوباره به اشخاص مربوط می شود و به عناصر نمایش مانند مواردی که ممکن است در کارت دانش برای یک موجود مشاهده کنیم ، نگاه می کند.

این می تواند اطلاعاتی در مورد یک موجود خاص (مانند تاج محل) یا در رابطه با یک فیلم باشد.

موتور جستجو می کوشد تا تعیین کند که آیا این اطلاعات قابل مصرف یا قابل استفاده است (معامله و غیره).

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

همانطور که به نظر می رسد موضوع این هفته است ، مطمئناً عنصری از جستجوی بدون کلیک و موارد دیگر وجود دارد.

مطمئناً اگر چند لحظه ارزش خواندن بیشتر داشته باشید.

قابل توجه

"اشخاص جستجو ممکن است به طور کلی با موجودات مشخص شده در دنیای فیزیکی مطابقت داشته باشند. به عنوان مثال ، یک نهاد جستجو ممکن است با یک مکان خاص ، فرد ، گروه افراد ، محتوای رسانه (مانند فیلم ، آهنگ و غیره) یا موارد مشابه مطابقت داشته باشد. در چنین حالتی ، مجموعه ای از حقایق یا اطلاعات دیگری درباره موجودیت جستجو می تواند بعنوان بخشی از نتایج جستجو در دسترس باشد ، علاوه بر این یا به جای پیوند ، به صفحات وب مربوط به موجودیت یا به جای آن ، پیوند بخورد. "

"به عنوان مثال ، یک جستجوی جستجو می تواند با نهاد جستجو برای تاج محل مطابقت داشته باشد. در ارتباط با نهاد جستجوی تاج محل ممکن است حقایق مختلفی در مورد مقبره مانند مکان ، ارتفاع ، هنگام ساخت آن یا سایر اطلاعات موجود باشد. در برخی از پیاده سازیها ، یک نهاد جستجو می تواند همراه با نتایج جستجو به عنوان بخشی از صفحه نتیجه جستجو ارائه شود. به عنوان مثال ، یک صفحه وب نتیجه جستجو می تواند شامل لینک های پیوندی به صفحات وب باشد که با یک جستجوی جستجو مطابقت دارد و همچنین یک جستجوی مربوط به جستجوی جستجو (به عنوان مثال ، جستجو برای تاج محل ممکن است منجر به پیوند به صفحات وب مربوط به تاج محل شود. به عنوان موجود جستجوی تاج محل نمایش داده می شود) "

"(…) نهاد جستجو همچنین ممکن است با اقدامات مختلف آنلاین همراه باشد (به عنوان مثال ، آنچه ممکن است کاربر بخواهد در مورد نهاد جستجو انجام دهد). به عنوان مثال ، فرض کنید یک نهاد جستجوگر مربوط به یک فیلم خاص است. در چنین حالتی ، اقدامات آنلاین که ممکن است با نهاد جستجو همراه باشد ، ممکن است شامل خرید یک چاپ کپی از فیلم (مانند DVD ، Blu-Ray و غیره) یا تماشای فیلم از طریق پخش جریان باشد. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

حق ثبت اختراع Google

و این برای این هفته است … تا دفعه بعد ، در آنجا بیدار باشید.

پیشنهاد ویژه  Google می گوید از ویژگی های Hreflang نباید در برچسب های Anchor استفاده شود

منابع بیشتر:

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

اعتبار تصویر

تصویر برجسته: ایجاد شده توسط نویسنده ، مارس ۲۰۲۰
تصاویر در پست: USPTO

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *