نوشته قبلی نوشته بعدی جدید گوگل UX راهکار به بیرون درز – خودرو

جدید گوگل UX راهکار به بیرون درز – خودرو

جدید گوگل UX راهکار به بیرون درز – خودرو منتشر شده در می 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

یکی دیگر از گوگل UX راهکار شده است به بیرون درز دوستیابی از ۲۸ ژانویه ۲۰۱۹٫ این یکی برای خودرو. تقریبا تمام پیشرفت های گوگل نشان می دهد مربوطه برای هر سایت است که یک محصول برای فروش. پس از آن برون s برای خواندن و انتخاب کنید تا به یک بینش است که ممکن است برای شما مفید باشد.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر
تصویر نتیجه جستجو نشان می دهد که این سند موجود در گوگل که از 28 ژانویه 2019.UX راهکار برای خودرو نمایه شد و در دسترس ساخته شده توسط Google در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۱۹ ساخته شده و در دسترس عموم از طریق گوگل در آن تاریخ است.

چهار حوزه به بهبود UX و فروش

پس از نقد و بررسی خودکار از سایت های مربوط به گوگل شناسایی چهار حوزه مهم هستند که برای به دست آوردن حق به منظور به حداکثر رساندن فروش. گوگل خواستار این روند “ایجاد اصطکاک تجربه در سراسر قیف.”

 1. صفحه اصلی & Navigation سرعت
 2. ساخت & قیمت
 3. فرم بهینه سازی & Drive به نمایندگی
 4. سرعت
تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

صفحه اصلی جهت سرعت

گوگل برون محققان به این نتیجه رسیدند که پس از چهار مناطق مهم بودند برای بهبود صفحه اصلی و ناوبری. :

 • اطمینان از کلید تماس به عمل به نظر می رسد بالا برابر
  برجسته کردن ارزش گزاره & درایو مربوط به صفحات فرود
  تشویق کاربران برای مشاهده & filter ارائه می دهد
  شامل پشتیبانی & پست فروش فعالیت در منوی

برجسته دعوت به عمل

اضافه کردن برجسته تماس به عمل (CTA) همواره مهم است. وابسته به بازاریابان یاد گرفتم این از A/B تست پوسته بیست سال پیش. در میان این نتیجه گیری رسیده بود که شما تقریبا می توانید برون t را خرید دکمه بزرگ به اندازه کافی و یا به اندازه کافی روشن است. پس از A/B تست پوسته های مختلف آن را آموخته بود که دکمه فروش و تماس با اقدامات فروش افزایش یافته است.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

برجسته کردن ارزش گزاره & درایو مربوط به صفحات فرود

در هر فروش گرا صفحه وب را برون مهم است به درک آنچه را که کاربر انتظار دارد از این محصول است. آنها انجام یک آرمان? آیا آنها می خواهند برای به دست آوردن یک کار خاص انجام می شود ؟ در زمینه خودرو یک خودرو یک نماد وضعیت یک حالت از حمل و نقل یک ابزار برای گرفتن کار انجام می شود نماد که خریدار در طلب آن بود.

پیشنهاد ویژه  راهنمای قطعی SEO SEO موبایل

یک تصویر است یک راه قدرتمند برای برقراری ارتباط یک پیام. من می توانم با استفاده از یک تصویر برای نشان دادن چگونه محصول حل یک مشکل و یا به نمایندگی از شخص خریدار در طلب آن بود.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

ساخت & قیمت

بخش بعدی برجسته راحتی عوامل است. این بخش در درجه اول معاملات با ساخت آن آسان برای یک خریدار بالقوه به پژوهش است. هر چیزی که اجازه می دهد تا یک مشتری بالقوه برای مقایسه خوب است. دادن مشتری توانایی ذخیره اطلاعات همچنین با اشاره به عنوان مفید است.

فرم بهینه سازی & Drive به نمایندگی

این بخش نیز در مورد ساخت آن آسان برای یک مشتری بالقوه به تحقیق و خرید. کلمه “اصطکاک کار” نقش در تمام بخش است.

سرعت

گوگل لیست سه معیار برای سرعت:

 1. Sترش رندر: اولین نقطه در زمان است که چیزی نمایش داده شد به روی صفحه نمایش است.
 2. سرعت شاخص: متوسط زمان در آن قابل مشاهده بخش هایی از صفحه نمایش داده می شود.
 3. زمان به سلامت: تا زمانی که صفحه در حال لود در نظر گرفته شده است قابل استفاده خواهد شد و پاسخ به ورودی های کاربر
تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

سرعت نرم فاکتور رتبه بندی. آن برون رتبه بندی عامل, اما آن را برون به خصوص مهم الگوریتمی رتبه بندی عوامل است. اما سرعت یک عامل بزرگ برای تبدیل نمایه سازی و افزایش فروش. حتی اگر سرعت صفحه بود نه یک فاکتور رتبه بندی صفحه با سرعت هنوز هم باید نظر اولیه.

صفحه سرعت همواره شناخته شده مهم است برای خرید و فروش و تبدیل است. این است یکی دیگر از منطقه که وابسته به بازاریابان مشخص شده در اوایل سال ۲۰۰۰ برون به عنوان یک راه برای تبدیل اکثر بازدید کنندگان سایت به فروش. من بسیار لاغر HTML صفحات وب است که تا به حال یک متن به کد نسبت. این بدان معناست که مقدار کد در حداقل بود. این صفحات انجام می شود و شگفت آور و زمانی که تحت بارهای چرا که آنها بسیار سبک وزن است.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

گوگل UX راهکار برای دانلود اتومبیل

این راهکار ارائه می دهد مقدار زیادی از اطلاعات با کیفیت برای کسانی که درگیر در فروش خودرو. اما حتی اگر شما برون دوباره در فروش خودرو اما در یک تو رفتگی در دیوار وجود دارد که هنوز اطلاعات زیادی که مفید است. این راهکار به تازگی مرتبط شده توسط Sistrix در یک مقاله متوجه شدم از طریق توییتر اگر چه من نمی برون t خواندن مقاله. تنها پس از نوشتن این مقاله و چک کردن Sistrix مقاله من اشاره کرد که آنها تا به حال مربوط به آن را پس از آن برون مناسب به یاد داشته باشید که آنها مرتبط به آن را قبل از من کشف آن را از طریق گوگل جستجو کنید.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

دانلود گوگل به بیرون درز UX راهکار در اینجا

پیشنهاد ویژه  گوگل راه اندازی پادکست جدید امیدوار کننده مستند نشده اطلاعات

منابع

تصاویر Shutterstock, تغییر نویسنده
تصاویر توسط نویسنده اصلاح توسط نویسنده

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *