نوشته قبلی نوشته بعدی نقش UX به عنوان یک غیر مستقیم اثر رتبه بندی

نقش UX به عنوان یک غیر مستقیم اثر رتبه بندی

نقش UX به عنوان یک غیر مستقیم اثر رتبه بندی منتشر شده در می 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

برخی وجود دارد که تمرکز بیش از حد در درک عوامل رتبه بندی در هزینه مشرف غیر مستقیم عوامل است. غیر مستقیم عوامل مانند یک تجربه کاربری (UX) مشخصههای یک وب سایت با کیفیت بالا. در دراز مدت خوب UX کمک می کند تا سایت های افزایش ترافیک محبوبیت و در نهایت شروع به رتبه بندی. این نقطه است که جان مولر تایید می کند.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

در Google hangout گوگل برون John Mueller خواسته بود اگر به تازگی به بیرون درز UX Playbooks تا به حال یک اثر در رتبه بندی است. مولر در پاسخ به این UX Playbooks شد یک محصول از تبلیغات تیم نیست تیم جستجو. او سپس افزود که UX توصیه هایی در UX Playbooks می تواند یک اثر غیر مستقیم بر روی رتبه بندی است.

UX راهکار و رتبه بندی

وجود داشته است یک سری UX Playbooks مشخص شده اختصاصی و محرمانه بودند که به بیرون درز ساخته شده و در دسترس از طریق جستجو در گوگل. موتور جستجوی ژورنال برای اولین بار کشف این playbooks در دسامبر ۲۰۱۸.

UX Playbooks ارائه بهترین شیوه برای تشویق یک تجربه کاربری بهتر است که مطالعات نشان می دهد منجر به فروش بیشتر است.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

این سوال این است:

“گوگل این UX راهکار برای بهترین شیوه برای لذت کاربران برای سوله های مختلف هستند در نظر گرفته بخشی از رتبه بندی و یا می تواند به شما بینش در آن ؟ ”

John Mueller عنوان UX راهکار به عنوان حاوی هر چیزی مفید برای رتبه بندی در گوگل:

“بنابراین کسانی که UX playbooks تا آنجا که من می دانم قرار دارد با تبلیغات تیم و آن را برون بیشتر از ماده هست این UX بهترین شیوه های خوب و همه چیز برای انجام در یک سایت و نه لزوما چیزی که ما برون d می گویند به خوبی این بازی را در رتبه بندی است.”

John Mueller متوقف شد و سپس اضافه شده است که تجربه کاربری عوامل می تواند یک اثر غیر مستقیم بر روی رتبه بندی.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

“اما بدیهی است که اگر شما را به یک وب سایت خوب که با این نسخهها کار خوبی برای کاربران و سپس به طور غیر مستقیم شما قطعا می توانید ببینید یک اثر در رتبه بندی است. اما آن را برون نیست که ما می گویند نگاهی به این UX Playbooks و به طور خاص استفاده از آن به عنوان عوامل رتبه بندی است.”

برخی از تجربه کاربری (UX) عوامل است که با نام نرم عوامل رتبه بندی. سرعت صفحه و HTTPS نمونه هایی از نرم UX رتبه بندی عوامل است. در عین حال اگر آنها در حال رتبه بندی عوامل آنها در نظر گرفته شده کمتر موثر تر از به طور منظم  رتبه بندی عوامل است.

پیشنهاد ویژه  Google on 307/HSTS Redirects (HTTP to HTTPS)

یک نرم فاکتور رتبه بندی بیشتر و یا کمتر بدان معنی است که آن را جزئی از عوامل در مقایسه شناخته شده و رتبه بندی عوامل به عنوان لینک کلیک کنید.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

اثر غیر مستقیم بر روی رتبه بندی

چه John Mueller بود ارجاع شد یک اثر غیر مستقیم بر روی رتبه بندی است. یک مثال از یک اثر غیر مستقیم می تواند شور و شوق است که یک صفحه وب و یا محصول ایجاد می کند که به نوبه خود ممکن است در نتیجه لینک و افزایش محبوبیت. کسانی که دو طرف اثر یک تجربه خوب برای کاربر است که می تواند به طور غیر مستقیم تحت تاثیر قرار رتبه بندی.

یکی دیگر از مثال یک حکایت شخصی در مورد وارد کردن یک تو رفتگی در دیوار است که توسط یک سایت که رتبه شماره یک برای بسیاری از  سال. صاحب سایت شد به طور فعال ترویج سایت که به نظر من ساخته شده آن را آسیب پذیر است.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

آنچه من به ضرب و شتم رقیب بود برای ایجاد یک محصول بهتر و بهتر صفحه وب است که آسان تر به حرکت و بهتر تبدیل قیف ساخته شده است که آن را آسان برای تبدیل. که صفحه وب ایجاد شور و شوق و آن را به شدت ترویج شده توسط اثرگذارندهها و مشتریان از طریق رسانه های اجتماعی. کلمه از دهان است یک راه قدرتمند برای ترویج یک محصول. هیچ بهتر وجود دارد ارتقاء از یکی از دوستان ستایش محصول خود را به یکی دیگر از دوستان.

پیشنهاد ویژه  7 تاکتیک وحشتناک و بدون SEO برای رها کردن برای همیشه لطفا برای

توانایی برای تحریک این نوع از شور و شوق غیر مستقیم عامل بود که چرا من قادر به پیش افتادن از صنعت سنگین وزن. من تحت فشار قرار دادند آن را سخت برای صنعت اثرگذارندهها به آنها را در هیئت مدیره است.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

که در نهایت با کمک این سایت به دست آوردن لینک افراد شروع به جستجو برای آن را با نام و وب سایت من در نهایت در رتبه شماره یک نقطه به سرعت سبقت بزرگتر و قدیمی تر سایت. من نمی برون t انجام هر گونه ساخت لینک, من فقط ایجاد چیزی است که مردم می تواند مشتاق در مورد.

سازمان دیده بان وب مستر پاتوق اینجا.

منابع

تصاویر توسط نویسنده اصلاح توسط نویسنده

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر
منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *