نوشته قبلی نوشته بعدی Google: فانوس اقدامات با چه سرعتی یک بار سایت برای کاربران واقعی

Google: فانوس اقدامات با چه سرعتی یک بار سایت برای کاربران واقعی

Google: فانوس اقدامات با چه سرعتی یک بار سایت برای کاربران واقعی منتشر شده در می 2, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

گوگل برون John Mueller به تازگی اعلام کرد که فانوس معیارهای نشانه ای از چگونه سریع یک سایت انجام می دهد را برای کاربران واقعی.

آنها برون دوباره لزوما نشانه ای از چگونه گوگل برون الگوریتم ارزیابی یک سایت با توجه به سرعت.

این موضوع آمد در گوگل وب مستر مرکزی پاتوق جایی که سوال زیر پرسیده شد:

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

“ما خوب اول مطالب معنی دار در ۲ ثانیه اما در زمان ما به تعاملی است ۱۲-۱۵ ثانیه است که متاثر از مقدار زیادی از اسکریپت ها… با توجه به فانوس حتی اگر آن را بارهای بسیار سریع برای کاربران است.

ما برون دوباره در مورد به راه اندازی یک وب سایت جدید و ما تعجب می کنم اگر آن برون بسیار مهم برای حل این مشکل قبل از راه اندازی و یا می توانید آن را صبر کنید چند ماه است ؟ ”

در پاسخ مولر می گوید فانوس معیارهای ارائه شده از کاربر رو به سمت چیز است.

از یک جستجو در دیدگاه گوگل با استفاده از انواع معیارهای به شکل از چگونه آن را باید قاضی سرعت سایت.

با توجه به جستجوگرها مولر می گوید: از آن برون بهتر است برای دریافت بازخورد از کاربران به جای تلاش برای تعیین اگر گوگل فکر می کند یک سایت بیش از حد آهسته است.

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر

این برای تلفن های موبایل مانند فانوس دریایی با هدف اندازه گیری که چگونه سریع بارهای سایت برای کاربران واقعی اما هیچ چیز ضربان در واقع درخواست آنها.

پیشنهاد ویژه  مولر گوگل الگوریتم طرح بندی صفحه را روشن می کند

مولر نتیجه جواب او گفت: اگر از کاربران فکر می کنم یک سایت بارهای بسیار سریع و سپس آن سایت است که احتمالا در یک دولت خوب.

برعکس تصور می کنم این قضیه نیز درست است. بنابراین گوش دادن به کاربران اگر آنها می گویند سایت شما بیش از حد آهسته است.

شنیدن کامل سوال و جواب زیر شروع در ۱۱:۰۳ علامت:

“بنابراین بسیاری از معیارهای این است که شما برون دوباره به دنبال در از فانوس دریایی در درجه اول به شما ارائه با توجه به کاربر روبرو از طرف همه چیز.

از نظر ما از یک جستجوی نقطه نظر ما انواع مختلفی از این معیارها با هم به شکل از چگونه ما باید از دیدن این سایت با توجه به سرعت.

اندازه گیری مطلق است که شما می بینید وجود دارد در فانوس چیزهایی هستند که به احتمال زیاد باید قوی تر تاثیر می گذارد که چگونه کاربران سایت خود را.

پس به جای درخواست گوگل با توجه به جستجوگرها “این سایت را بیش از حد کند است ؟ ” من را در آن نگاه با کاربران و دریافت بازخورد خود را به جای.

اگر شما برون دوباره گفت که سایت شما است که در واقع بسیار سریع برای کاربران آن فراهم می کند محتوای نسبتا به سرعت و سپس احتمالا شما برون دوباره در کشور وجود دارد.”

تبلیغات
ادامه مطلب در زیر
منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *