نوشته قبلی نوشته بعدی به روز رسانی اصلی ماه مارس ۲۰۱۹: چه چیزی تغییر کرده است؟ بینش اولیه و واکنش

به روز رسانی اصلی ماه مارس ۲۰۱۹: چه چیزی تغییر کرده است؟ بینش اولیه و واکنش

به روز رسانی اصلی ماه مارس ۲۰۱۹: چه چیزی تغییر کرده است؟ بینش اولیه و واکنش منتشر شده در آوریل 6, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

واکنش و بازخورد به روز رسانی هسته اصلی گوگل در ماه مارس ۲۰۱۹ (با نام مستعار ، فلوریدا ۲) عموما بیشتر از منفی است. یک موضوع رایج در بین بسیاری از افراد جامعه SEO این است که به روزرسانی هسته اصلی گوگل در ماه مارس ۲۰۱۹ ، مانند بازگشت به روزرسانی های قبلی رفتار می کند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

جالب است که برخی ناشران به پیوندها به پیوندها و رتبه آنها اشاره کردند.

در هفته‌های منتهی به این به‌روزرسانی ، گزارشات زیادی درباره عنکبوت تهاجمی توسط GoogleBot مشاهده کرده بودم. نمی دانم ارتباطی بین عنکبوت تهاجمی ، پیوندها و به روزرسانی وجود دارد یا خیر. اما جالب بود بدانید که منجر به بروزرسانی می شود.

تصویر صفحه گزارشی که نشانگر خزیدن تهاجمی توسط GoogleBot است قبل از بروزرسانی الگوریتم هسته ، گزارش های متعددی آنلاین وجود دارد که از خزیدن تهاجمی GoogleBot سؤال می کنند. این تصویر نشان می دهد که چگونه GoogleBot در تلاش برای خزیدن صفحات سرپرست در سایت وردپرس بوده است.

به روز رسانی: به روز رسانی نام های گوگل 'بروزرسانی اصلی مارس ۲۰۱۹'

در مورد نام این به روزرسانی بحث و گفتگو زیادی وجود داشته است. اما اکنون از طریق دنی سلیوان ، ارتباط جستجوی گوگل ، یک نام رسمی داریم.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

برت تابکه در به روز رسانی هسته اصلی مارس ۲۰۱۹

Brett Tabke بنیانگذار انجمن بازاریابی WebmasterWorld و جستجوی Pubcon ، رسانه های اجتماعی ، کنفرانس های بازاریابی است . Tabke کسی است که من آن را یکی از بنیانگذاران سئو مدرن می دانم.

بسیاری از شیوه های سئو که ما از آنها استفاده می کنیم سرچشمه گرفته از ایده هایی است که برت در WebmasterWorld پیشنهاد کرد. SERPs مخفف در WebmasterWorld اختراع شد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

این Tabke بود که در کنفرانس اخیر Pubcon Florida ، از Google درباره این بروزرسانی اطلاع قبلی دریافت کرده بود. من از Tabke پرسیدم که وی تاکنون درباره این بروزرسانی چه فکر کرده است:

"خوب ، همانطور که شما می توانید از انجمن گوگل بگویید ، ما خیلی زود خیلی بگوییم.

در ابتدا راهنمایی گوگل این بود که این یکی از بزرگترین به روزرسانی هایی است که در "مدت زمان طولانی" دیده ایم (سخنان آنها). تا کنون ، به نظر نمی رسد که این مورد باشد.

در حقیقت ، من فکر می کنم ممکن است شاهد بازگشت چند نسخه اخیر باشیم. "

بینش Tabke در مورد به روزرسانی به نظر می رسد که به عنوان یک بازگرداندن به نظر می رسد یک مشاهدات خوب است. یک موضوع مشترک در بین بسیاری از ناشران این است که چگونه سایت های آنها از الگوریتم های قبلی پرش می شوند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

SEMrush در به روز رسانی هسته اصلی مارس ۲۰۱۹

من به SEMrush رسیدم تا ببینم که آیا می توانند داده یا یافته های اولیه درباره فلوریدا را به اشتراک بگذارند. در اینجا پاسخ آنها آمده است:

بلافاصله ، من می توانم موارد اساسی را که در سنسور درباره فلوریدا ۲ می بینیم برای شما تعریف کنم:

۱٫ سطح نوسانات کلی به طور قابل توجهی بالاتر از نسخه های اعلام نشده گوگل در آسیاب از هزار نیست
۲٫ الگوهای به روز رسانی تقریباً در Desktop vs Mobile یکسان هستند
۳٫ همه کشورهایی که ما آنها را ردیابی می کنیم تحت تأثیر قرار گرفته اند اما به نظر می رسد آلمان و به ویژه فرانسه و ایتالیا یک روز عقب مانده اند
۴- بیشترین رده های تحت تأثیر تاکنون خودرو و وسایل نقلیه ، بهداشت و حیوانات اهلی و حیوانات هستند

WebmasterWorld در مورد بروزرسانی اصلی ماه مارس ۲۰۱۹ بحث می کند

در بحث در مورد WebmasterWorld ، اعضا نسبت به ضرر و زیان بیشتر گزارش می کردند. تابکه ارسال کرد:

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

وی ادامه داد: "ترافیک در چندین سایت که توسط پنگوئن مورد سوءاستفاده قرار گرفته اند ، بطور چشمگیری افزایش یافته است. … من آنها را برای مردگان تسلیم می کردم. سپس صبح امروز برای اولین بار در سال ، سودهای وابسته به آنها را مشاهده کردید. ترافیک بالا رفته بود. (۴۰۰ عدد روزانه تا ۲۵۰۰) "

یکی دیگر از اعضای WebmasterWorld بلافاصله با حکایتی مشابه از سایت سابقا مجازات شده پاسخ داد که دوباره به رتبه بندی بازگشت.

عکس تصویری از یک پست WebmasterWorld یک عضو انجمن درباره نحوه بازگشت وب سایت مجازات شده قبلی آنها به نتایج جستجو اظهار داشت.

سپس در ادامه بحث ، عضو دیگری اظهار داشت:

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

"… قطعاً عنصر پیوند متنی لنگر به تغییرات امروز وجود دارد. من به لطف جعبه کپی و چسباندن که از سال ۲۰۰۲ در سایت خود داشتم ، تعداد لینکهای دقیقی از مسابقات را دارم که قبلاً حاوی یک لینک مسابقه دقیق بودند. تمام صفحات کاملاً تأسیس شده من که پیوندهای مطابقت دقیقی دارند ، از بین می روند ، اما صفحات جدیدی که چند ماه پیش برای آنها قرار داده ام که هنوز هیچ پیوندی در آن وجود ندارد ، بسیار خوب انجام می شوند و حتی در حال بدست آوردن هستند. "

واکنش سیاه کلاه

نظرات یک گروه خصوصی در مورد فیس بوک کلاه سیاه اشاره کرد که سایتهای ایجاد شده توسط ساختمان پیوند خودکار روند نزولی داشتند. چندین اظهار نظر مستقیم به من و در گروه های خصوصی فیس بوک اشاره کرد که سایتهایی که بهینه سازی متن لنگر سنگین را در SERP ها از دست می دهند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

متن لنگر کلماتی است که برای پیوند به سایت دیگری استفاده می شود. متن لنگر معمولی "اینجا را کلیک کنید" بهینه سازی متن لنگر ایجاد لینک هایی با کلمات خاص به عنوان لنگر با هدف تأثیرگذاری بر موتورهای جستجو است.

پیشنهاد ویژه  گوگل’s John Mueller توضیح می دهد که چرا تمام شده محصول صفحات ممکن است تبدیل به نرم 404s

من هشدار می دهم که ارتباط بین بهینه سازی متن لنگر و تغییرات در رتبه بندی غیرقابل اطمینان است. در حالی که ممکن است به نظر برسد بهینه سازی متن لنگر علت اصلی آن است که می تواند مسئله ای در کیفیت سایت که در آن لینک به دست آمده است باشد.

کیفیت پایین یک پیوند می تواند یک واکنش تأخیر از طرف Google داشته باشد. آنچه معمولاً اتفاق می افتد این است که پیوند کار می کند ، و از آنجایی که گوگل قدرت لینک را کاهش می دهد ، کار را متوقف می کند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

عملکرد دستی بهینه سازی بیش از حد منجر به اخطار در کنسول جستجوی Google می شود. هر چیز دیگری معمولاً کاهش ارزش پیوند است.

در تالارهای کلاه سیاه ، واکنش بیشتر از پایین بود. اعضای بیشتر انجمن های کلاه سیاه مشغول ارسال مزایا و سپس اعضایی بودند که ضرر می کردند.

خلاصه بروزرسانی هسته اصلی مارس ۲۰۱۹

همانطور که تابکه اظهار داشت ، هنوز نتیجه گیری زود است. اما گرفتن عکس فوری از مکان انتشار انجمن چاپ دیجیتال در واکنش به روزرسانی Google ، مفید است.

گوگل در گذشته جزئیات تغییرات اساسی در الگوریتم خود را فاش کرده است. اگر به روزرسانی که قبلاً با نام Florida 2 شناخته می شد ، واقعاً یک تغییر اساسی است ، همانطور که از Tabke به آن تلگراف داده شده بود ، بنابراین انتظار دارم در آینده ای گوگل در آینده نزدیک برخی جزئیات کلی درباره آنچه تغییر کرده است را فاش کند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

اطلاعات بیشتر درباره به روزرسانی الگوریتم هسته Google March 2019 را بخوانید

اطلاعات تأیید می کند که چرا Google March 2019 بروزرسانی می کند مانند بازگشت
داده های جدید توضیح می دهند که چرا بروزرسانی احساس بازگشت دارد

پیشنهاد ویژه  Evangelizing SEO: مورد غیرقابل ضرر برای تیم محتوا شما نیست

Google Update Florida 2: March 2019 به روزرسانی اصلی یک نسخه بزرگ است
اعلامیه اصلی که یک Googler در آن به Brett Tabke اطلاع داد که این بروزرسانی مهم خواهد بود.


تصاویر توسط Shutterstock ، اصلاح شده توسط نویسنده
عکس های نویسنده ، اصلاح شده توسط نویسنده

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *