نوشته قبلی نوشته بعدی اطلاعات تأیید می کند که چرا Google March 2019 بروزرسانی می کند مانند بازگشت

اطلاعات تأیید می کند که چرا Google March 2019 بروزرسانی می کند مانند بازگشت

اطلاعات تأیید می کند که چرا Google March 2019 بروزرسانی می کند مانند بازگشت منتشر شده در آوریل 6, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

نتایج حاصل از شرکت داده های بازاریابی سیستریکس دلایلی را نشان می دهد که بروزرسانی الگوریتم هسته اصلی گوگل در ماه مارس ۲۰۱۹ ، احساس بازگشتی دارد. داده ها همچنین توضیح می دهد که چرا بسیاری از ناشران احساس می کنند این بروزرسانی جزئی با وجود این واقعیت است ، اگرچه گفته می شود گوگل گفته است که این یکی از بزرگترین به روزرسانی ها در سال ها است.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

به روز رسانی الگوریتم اصلی مارس ۲۰۱۹ احساس می کند مثل بازگشت

به برت تابکه ، بنیانگذار WebmasterWorld و PubCon ، از به روزرسانی قبلی مطلع شد. به او گفته شد که این بروزرسانی در بین بزرگترین سالها قرار دارد.

وی در پاسخ به این سوال که وی تاکنون درباره بروزرسانی چه فکر کرده است ، اظهار داشت که تصور وی این است که ظاهراً مانند بازگشت الگوریتم های قبلی است. منظور او این بود که گزارش های زیادی در مورد وب سایت های قبلی مجازات شده در بازگرداندن موقعیت های ترافیک و SERP وجود دارد ، گویا به روزرسانی قبلی به عقب برگشته است.

این همان چیزی است که برت تابکه مشاهده کرد:

"من فکر می کنم ممکن است شاهد بازگشت عده ای از آخرین به روزرسانی ها باشیم."

چرا به روزرسانی گوگل احساس بازگشتی می کند

اطلاعاتی که سیستریکس در حال بررسی آنها بود بر اساس برندگان و بازندگان انگلیس بود. این داده های ایالات متحده نیست. با این وجود ، اطلاعات بدست می آید که چرا بروزرسانی احساس بازگشت می کند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

نکته جالب توجه این است که اطلاعات سیستریکس نشان می دهد که ۷۵٪ برندگان بازنده های قبلی بودند. این بدان معناست که ۷۵٪ وب سایت هایی که در این بروزرسانی در رتبه بندی بهتر شده اند سایت هایی بودند که در به روزرسانی های قبلی ۲۰۱۸ رتبه را از دست داده اند.

از آنجا که به نظر می رسد بسیاری از بازنده های قبلی برنده هستند ، این تصور را ایجاد می کند که این بروزرسانی برگشت ناچیز است. من اعتقاد ندارم Google به روزرسانی ها را بازگرداند. آنچه در گذشته توسط مهندسین جستجو به من گفته شده این است كه گوگل خوب الگوریتم خود را تنظیم می كند.

من معتقدم که در یک بروزرسانی اساسی ، آنها چگونگی رتبه بندی سایت ها را بهبود می بخشند. من معتقدم که این مورد با تأثیر مثبت تأثیرگذاری بر سایتهایی که قبلاً رتبه بندی را از دست داده اند ، تأثیر دارد.

بنابراین اگرچه ممکن است این به نظر بی بازگشت باشد ، بعید به نظر می رسد. هرچه تغییراتی ایجاد شده باشد ، مثل بازگشت به نظر می رسد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

اگر ۷۵٪ از برندگان از بازنده های به روزرسانی های قبلی تشکیل شده اند ، پس مشاهده برت تابکه صحیح است. به روزرسانی مارس ۲۰۱۹ گوگل بسیار جالب به نظر می رسد. اما به احتمال زیاد بازگشتی نیست.

پیشنهاد ویژه  25+ ایده های منحصر به فرد ارسال وبلاگ برای جذب خوانندگان خود

شواهد حکایات و داده های واقعی از Sistrix نشان می دهد که حداکثر ۷۵ درصد سایت هایی که رتبه بندی را بهبود بخشیده اند سایت هایی هستند که در به روز رسانی های قبلی رتبه خود را از دست داده اند. این به روزرسانی احساس بازگشتی را می دهد.

چرا بروزرسانی مارس ۲۰۱۹ احساس جزئی می کند

سیستریکس مشاهده کرد که داده های آنها نشان می دهد سایت هایی که بازنده هستند تمایل به مواضع دم بلند ندارند و نه موقعیت های عظیم دارند. این بدان معنی است که میزان ترافیک مرتبط با از دست دادن رتبه بندی نسبتاً نرمتر از این بوده است که ضرر ناشی از از دست رفتن رتبه های مهم تر باشد که نشان دهنده مقادیر بالاتر ترافیک است.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

این همزمان با مشاهدات حکایات است که این "احساس" مانند یک بروزرسانی اساسی نیست.

مهمتر از همه ، ۷۰٪ سایت هایی که بازنده بودند سایت هایی بودند که توسط الگوریتم های قبلی مورد اصابت قرار گرفتند. اگر این داده ها صحیح باشد و به کشورهای دیگر برود ، به این معنی است که بیشترین آسیب ها توسط سایت هایی که قبلاً رتبه های رتبه بندی را از دست داده بودند ، متحمل شده اند. این ممکن است چیزی باشد که به این مفهوم کمک می کند که این به روز رسانی چندان بزرگ نیست.

این همان چیزی است که سیستریکس در مورد آنچه داده هایشان پیشنهاد کرده است گزارش داد:

"بازندگان برتر در داده های ما به اندازه برنده ها (از نظر درصد) به شدت ضربه نمی خورند. … در بین بازندگان دامنه های زیادی وجود دارد (۷۰٪) که تحت تأثیر به روزرسانی های اصلی قبلی قرار گرفته اند. "

بروزرسانی مارس ۲۰۱۹ چیست؟

در یک سال گذشته پیشرفت های زیادی در فناوری بازیابی اطلاعات وجود داشته است ، دشوار است که به یک نکته اشاره کنیم و بگوییم این چیزی است که در مورد به روز رسانی وجود دارد. بروزرسانی می تواند یک مورد اضافی یا بیشتر از یک نسخه باشد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

به عنوان مثال ، گوگل اخیراً یک مقاله تحقیقاتی با عنوان " یادگیری غیر توهم و تکرار ارزش" منتشر کرده است .

رفع تعصب در یادگیری تقویت

در این مقاله تحقیق آمده است که یک جنبه اساسی در یادگیری ماشین می تواند تعصب در "یادگیری تقویت" داشته باشد. ( اطلاعات بیشتر در مورد Q-Learning اینجا )

پیشنهاد ویژه  جستجو و جستجو در سایت: همه چیزهایی که شما باید بدانید

مقاله تحقیقاتی گوگل می گوید:

ما یک منبع اساسی خطا در یادگیری Q و سایر اشکال برنامه نویسی پویا با تقریب عملکرد را شناسایی می کنیم. تعصب هذیان آور هنگامی بوجود می آید که معماری تقریب ، کلاس سیاست های حریصانه قابل بیان را محدود می کند. … تخمین های Q- متناقض یا حتی متناقض می توانند منجر به رفتارهای آسیب شناختی مانند بیش از حد / زیر ارزیابی ، بی ثباتی و حتی واگرایی شوند. "

من نمی گویم گوگل نسخه دقیق تری از یادگیری ماشین را معرفی کرده است ، یک خطای داخلی یا تعصب را کاهش داده یا از بین می برد. من به سادگی یک مقاله تحقیقاتی را به عنوان نمونه ای از بسیاری از مقاله های پژوهشی منتشر شده توسط گوگل ذکر می کنم که ممکن است سرنوشتی را برای آنچه اتفاق می افتد ارائه دهد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

یک سیگنال ارتباط جدید برای رتبه بندی

مقاله تحقیق دیگری روش جدیدی برای رتبه بندی صفحات وب را معرفی می کند. این کار با نام شبکه های عصبی عمیق یاد می گیرد.

آنچه در این مقاله تحقیق ارائه شده است:

یک سناریوی جستجو را در نظر بگیرید که کاربر در جستجوی نام یک هنرمند موسیقی است. اگر تمام نتایج برگشت داده شده توسط پرس و جو (به عنوان مثال ، کالوین هریس) اخیر باشد ، ممکن است کاربر به آخرین اخبار یا اطلاعات تور علاقه مند باشد.

اگر از طرف دیگر ، بیشتر نتایج پرس و جو قدیمی تر باشد (به عنوان مثال ، sinatra صریح) ، بیشتر محتمل است که کاربر بخواهد درباره دیسکوگرافی یا بیوگرافی هنرمند اطلاعاتی کسب کند. بنابراین ، ارتباط هر سند به توزیع کل لیست بستگی دارد. دوم ، تعامل کاربر با نتایج جستجو الگوهای مقایسه قوی را نشان می دهد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

این بدان معنی است که سن صفحات وب مربوط به یک جستجوی جستجو می تواند زمینه ای را برای کاربر فراهم کند. ثانیا ، تاریخچه ترجیحات کاربر در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) نشان داده می شود همچنین می تواند به تقویت سن سرنخ ارتباط سند کمک کند.

رتبه بندی الگوریتم ها تکامل می یابد

من نمی گویم مقالات تحقیق فوق در پشت Google Update اخیر است. من نشان می دهم دو پیشرفت اخیر برای نشان دادن وضعیت امروز هنر چیست. بسیاری از مردم هنوز هم به ۲۰۰ عامل رتبه بندی اعتقاد دارند و به روزرسانی ها "هدف قرار دادن" سایت های با کیفیت پایین هستند. این یک روش نادرست برای درک به روزرسانی های Google است.

پیشنهاد ویژه  الگوریتم جدید Google ممکن است رتبه بندی صفحه را بروز کند

همانطور که از دو مثال بالا می بینید ، الگوریتم گوگل بسیار پیچیده تر از ۲۰۰ سیگنال رتبه بندی است .

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

Google توضیحات به روزرسانی مارس ۲۰۱۹

من انتظار دارم که Google ممکن است در مقطعی از آینده آنچه را معرفی کرده توضیح دهد. اگر این تغییر مربوط به چیزی شبیه به الگوریتم های فوق باشد ، ممکن است گوگل بدنبال این باشد که الگوریتم چیست و از نظر نتایج الگوریتم از آن صحبت کند.

این یک نکته است که می توان در مورد انواع سایت هایی که تحت تأثیر قرار گرفتند ، مشاهده کرد. نتیجه گیری از این مشاهدات غالباً یک رویکرد ضعیف است. به اصطلاح Medic Update نامگذاری شد که به دلیل مشاهده بسیاری از سایتهای مرتبط با پزشکی تحت تأثیر قرار گرفت.

واقعیت این بود که گوگل سایت های پزشکی را هدف قرار نمی داد. متأسفانه ، این تحلیل ضعیف منجر به سردرگمی شد. این عقیده دروغ گو که سایتهای پزشکی را هدف قرار داد ، همچنان ادامه دارد. این مسئله خطر دستیابی به نتیجه گیری را بر اساس مشاهدات محدود برجسته می کند. خیلی بد است که به روز رسانی Medic به این نام خوانده شد. این یک منبع سردرگمی بزرگ است.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

من معتقدم که بهتر است منتظر اطلاعاتی از طرف گوگل باشید ، موازی با حق ثبت اختراع و تحقیقات پیدا کنید و سپس شروع به فاش کردن آنچه اتفاق افتاده است. این محتاط ترین روش برای درک به روزرسانی های Google است.

این داده از Sistrix خیلی طولانی پیش می رود تا توضیح دهد که چرا بروزرسانی Google مانند بسیاری از ناشران به عنوان بازگشت به سیستم احساس می کند. داده ها شواهدی برای بازگشت مجدد نیست. داده ها فقط تأیید می کنند که چرا احساس بازگشتی می کند. من اعتقاد ندارم این به روزرسانی برگشت ناچیز باشد.

گزارش سیستریکس را اینجا بخوانید .

اطلاعات بیشتر در مورد به روز رسانی گسترده هسته اصلی گوگل در مارس ۲۰۱۹ را بخوانید

به روز رسانی اصلی ماه مارس ۲۰۱۹: چه چیزی تغییر کرده است؟ بینش اولیه و واکنش
بینش هایی از Brett Tabke ، SEMRush و از سراسر وب

Google Update Florida 2: March 2019 به روزرسانی اصلی یک نسخه بزرگ است
اعلامیه اصلی ، با جزئیات در مورد چگونگی فاش شدن یک گوگلر ، این بروزرسانی مهم است.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

تصاویر توسط Shutterstock ، اصلاح شده توسط نویسنده
عکس های نویسنده ، اصلاح شده توسط نویسنده

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *