نوشته قبلی نوشته بعدی شماره نمایه سازی گوگل ۲۳ – ۲۶ مه ۲۰۱۹ – حل شد

شماره نمایه سازی گوگل ۲۳ – ۲۶ مه ۲۰۱۹ – حل شد

شماره نمایه سازی گوگل ۲۳ – ۲۶ مه ۲۰۱۹ – حل شد منتشر شده در آوریل 4, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

اواخر پنجشنبه ۲۳ مه ۲۰۱۹ ، حساب کاربری توییتر وبمستر گوگل توئیت کرد که گوگل دچار مشکل جدید نمایه سازی است که کاملاً جدا از شماره نمایه سازی روز گذشته است.

متن توییت در اینجا آمده است:

ما در حال بررسی موضوع جدید فهرست بندی هستیم که از ۶ ساعت قبل شروع به تشدید کرد. این مسئله به خاموشی دیروز ربطی ندارد و ما برای حل آن تلاش زیادی می کنیم. وقتی می توانیم اطلاعات بیشتری ارائه دهیم ، این موضوع را به روز خواهیم کرد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

عکس صفحه صدای جیر جیر گوگل در مورد انتشار یک موضوع نمایه سازی جدید.

سپس گوگل در روز یکشنبه ۲۶ مه توئیت کرد که برطرف شده است:

تصویر صفحه توئیت گوگل با اعلام اینکه مسئله نمایه سازی گوگل برطرف شده است. گوگل در روز یکشنبه ۲۶ مه ۲۰۱۹ توئیت زیر را اعلام کرد: "این مسئله برطرف شده است – از صبر شما سپاسگزارم!
یک هفته عالی برای همه شما آرزو می کنم. "

آیا خسارت ناشی از خطای انسانی است؟

Google مجدداً جزئیاتی از آنچه در جریان است ارائه نکرد. من قبلاً حدس زده ام كه این قطع شدن ها ناشی از به روزرسانی زیرساخت بوده است كه به خوبی از بین نرفته است. توجه من به پیشرفته بودن گوگل مانع از این مسئله شد كه فرآیندهای داخلی آنها در برابر خطاهای ساده انسانی مانند بارگذاری پرونده بد یا حذف یك نسخه مرحله ای از این شاخص آسیب پذیر باشد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

اما طبق شایعات معتبر (نه مستقیم از گوگل) ، خاموشی ها به دلیل بروزرسانی زیرساخت ها نیست. آنچه به من گفته شد این بود که اولین سری قطع در ماه آوریل به دلیل خطای انسانی بوده است. ( خواندن : آوریل ۲۰۱۹ به دلیل خطای انسانی خاموشی های Google )

پیشنهاد ویژه  ارزش سهام گوگل چگونه به موفقیت در همراه اول, شاخص

به نظر می رسد آنچه به من گفته شد مطابقت دارد با آنچه بری در میزگرد موتور جستجو گزارش داد كه به او گفته شد كه موضوعات نمایه سازی با بروزرسانی های الگوریتمی یا زیرساخت ها ارتباطی ندارد.

میزان خاموشی در Google 100٪ و بدون سابقه است. Google اطلاعات بیشتری را وعده داده است. جالب است بدانید که واقعاً مستقیم از Google چه خبر است.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

برخی ناشران با طنز پاسخ دادند:

عکس یک صدای جیر جیر طنز در پاسخ به اعلامیه Google برای خاموشی دیگری

اگر آنچه من شنیده ام (نه مستقیم از گوگل) صحیح است ، ممکن است این توییت خیلی از حقیقت دور نباشد. به روزرسانی های رسمی Google در توییتر را از اینجا رصد کنید .

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *