نوشته قبلی نوشته بعدی سئو منفی و رتبه بندی گمشده؟ این را بخوان

سئو منفی و رتبه بندی گمشده؟ این را بخوان

سئو منفی و رتبه بندی گمشده؟ این را بخوان منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

شخصی از من در مورد استفاده از ابزار disavow برای مبارزه با سئو منفی و بازیابی مجدد رتبه های از دست رفته پرسید. در زیر توضیح مفصلی درباره آنچه که معمولاً در یافتن راه حل برای حمله منفی سئو درگیر است ، می باشد.

Disavow Tool of Usefulness محدود

جان مولر در Reddit نوشت که بسیاری از افراد درون Google احساس می کنند که ابزار disavow ضروری نیست. دلیل این امر این است که آنها احساس می کنند که پیوندهای اسپم یا نامربوط Google قبلاً تخفیف داده است. از آنجا که پیوندها قبلاً نادیده گرفته شده اند ، این ابزار به یک راه حل کمک نمی کند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

به همین دلیل گوگل عمدا این ابزار را سخت می کند ، زیرا احساس می کنند لازم نیست. جان مولر گفت صریحاً ، گوگل عمداً ابزار disavow را دشوار می کند.

گوگل به طور فعال از استفاده از ابزار disavow خودداری می کند و تنها دلیل وجود آن به این دلیل است که انجمن SEO برای یک ابزار disavow Google را شروع کرده است. گوگل در برابر ارائه یک ابزار disavow مقاومت نکرد ، اما پس از گذشت چند ماه از آن سکوت کرد و آن را ارائه داد.

این ابزار چیزی نیست که گوگل بر روی SEO مجبور است. ابزار چیزی است که SEO ها از گوگل خواسته اند تا ارائه دهند.

با این حساب ، گوگل مکرراً اظهار داشته است که استفاده صحیح از ابزار disavow زمانی است که می دانید پیوندهای بدی دارید ، زیرا در قبال آنها مسئول هستید.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

Googlers ناشران را ترغیب نمی کند از ابزار disavow برای مبارزه با SEO منفی استفاده کنند. چرا آنها؟ Googler حتی به SEO منفی نیز اعتقاد ندارد.

پیشنهاد ویژه  Google متهم شده است که محتوای سایت «Genius» را با محتوای متن ترانه ارسال کرده است

منابع:

جان مولر گوگل در مورد چگونگی استفاده از ابزار Disavow – دو بار دیگر

Google از استفاده از ابزار Disavow دلسرد می کند. مگر اینکه لینک های بد را بدانید

گوگل اریلیس گوگلی هرگز مورد واقعی SEO منفی را ندیده است

من اخیراً این را نوشتم (استناد زیر):

گری الیس در PubCon Florida 2019 اظهار داشت كه از بین صدها گزارش SEO منفی كه او بررسی كرده است ، هیچ یك از آنها واقعی نبودند. دلیل اینکه سایتها در رده بندی سقوط کرده اند به دلایل دیگر بوده است.

گری تأیید کرد که آنها پنگوئن را در زمان واقعی بهتر می کنند ، اما ناشران نباید نگران پیوندهای اسپم یا حملات منفی SEO باشند. گری به طور خاص از پیوندهای بزرگسالان عنوان کرد که هیچ چیز نگران کننده نیست. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

منابع:
چرا Googleers در مورد پیوند هرزنامه اعتماد به نفس دارند؟

جان مولر در مورد ابزار Disavow در Google – FULL TRANSCRIPT

چگونه ابزار منفی ابزار جستجوگرها را منفی می کند

آیا مجازاتهای مرتبط با لینک وجود دارند؟

بله ، مجازاتهای مربوط به پیوند همچنان وجود دارد. اما خیر ، پیوندهای ناخوشایند تصادفی با کیفیت پایین باعث ایجاد مجازات نمی شوند. Google از پیوندهای با کیفیت پایین چشم پوشی می کند.

اقدامات دستی مرتبط با پیوند واقعی هستند و هنوز هم اتفاق می افتد. به نظر می رسد بسیاری از اقدامات دستی مرتبط با لینک از مارس تا آوریل ۲۰۱۹ انجام شده است.

در مورد کسانی که در انجمن های وب مستر گوگل و همچنین ناشران برای کمک به حذف این مجازات ها به من مراجعه می کنند ، کاملاً سرگرم کننده بود.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

من معتقدم که درک الگوریتم های رتبه بندی از راه دور می تواند به مردم کمک کند تا بهتر درک کنند که چرا گوگل از توانایی خود در خنثی کردن لینک های کم کیفیت اطمینان دارد.

پیشنهاد ویژه  به روز رسانی اصلی ماه مارس 2019: چه چیزی تغییر کرده است؟ بینش اولیه و واکنش

الگوریتم های رتبه بندی از راه دور از جدیدترین تکنیک های تجزیه و تحلیل لینک در یک موتور جستجو هستند. گوگل و سایر محققان مقالات تحقیق و اختراعات ثبت شده در مورد آن منتشر کرده اند.

خواندن در مورد این الگوریتم ها ممکن است به ناشران کمک کند تا درک کنند که چرا گوگل در مورد توانایی خنثی کردن تأثیر لینک های کم کیفیت اطمینان دارد.

ارجاع:
لینک الگوریتم های رتبه بندی فاصله

آیا SEO منفی واقعی است؟

من معتقدم آنچه که برخی از افراد به عنوان سئو منفی می دانند ، در واقع سئو منفی نیست. بسیاری از سایت ها پیوندهایی با کیفیت پایین از جمله لینکهای مربوط به بزرگسالان را جمع می کنند. این یک الگوی عادی در وب است.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

Spammers (و SEO کلاه سفید) معتقدند که پیوند دادن به سایتهای با کیفیت بالا به سایتهای آنها کمک می کند اسپم کمتری داشته باشند. اما اگر درک کمی از تجزیه و تحلیل پیوند داشته باشید ، می دانید موتورهای جستجو نه تنها دو قدم جلوتر از این عمل هستند ، بلکه در واقع حدود هزار مایل جلوتر هستند.

آیا امکان سئو منفی وجود دارد؟ من معتقدم که این امکان پذیر است ، اما نه به شکلی که مردم در حال حاضر فکر می کنند این کار انجام شده است. من جرات جزییات بیشتر از آن را ندارم.

من معتقدم که SEO منفی یک عصای مناسب برای جلوگیری از اذعان مشکلات خود سایت است. بسیاری در مورد SEO منفی که به وسیله ابزار disavow قابل حل نیست ، به من نزدیک شده اند. یک بررسی اغلب نشان می دهد که مشکل در داخل سایت بوده و به دلیل SEO منفی نیست.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

کتف و مزارع سرخ

من به افرادی که ادعا می کنند تحت تأثیر SEO منفی هستند تحت تأثیر قرار گرفته و هر ماه لیست های ناخواسته عظیم را بارگذاری می کنم. با این حال ، آنها هرگز ، هرگز تسکین نمی یابند ، رتبه آنها هرگز بهبود نمی یابد.

پیشنهاد ویژه  دستورات جدید جستجوی Google - قبل و بعد:

مثل این است که روغن زیتون را روی بازوی شکسته خود بمالید با این اعتقاد که اگر به شستن آن ادامه دهید فقط کمی بیشتر بازو بهبود می یابد. اما هرگز بهبود نمی یابد زیرا مالیدن هیچ کاری انجام نمی دهد.

کودک همه زیباست و با والدین رفتار خوبی دارد. کودک توسط همه افراد متفاوت درک می شود.

مشکل واقعی تأثیرگذار بر سایت تمایل دارد که کسی که از خارج به آن سایت نگاه می کند ، بیشتر نمایان شود.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

SEO منفی: The Takeaway

اگر بازخوردهای شما کار نمی کنند ، اگر رتبه های شما در حال بازگشت نیست ، پس باید متوقف شوید و در نظر بگیرید که مشکل واقعی چیز دیگری است.

در صورت عدم موفقیت لینک های کم کیفیت ، راه حل این است که اذعان کنیم که مشکل در جای دیگر است.

مشکل واقعی احتمالاً در خود وب سایت است نه خارج از آن. تصدیق این واقعیت این است که اولین قدم در جهت اصلاح مشکل واقعی که بر رتبه های شما تأثیر می گذارد برداشته شود.

منابع بیشتر

تبلیغات
ادامه خواندن زیر
منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *