نوشته قبلی نوشته بعدی Google تغییر تنوع سایت در نتایج جستجو را اعلام کرد

Google تغییر تنوع سایت در نتایج جستجو را اعلام کرد

Google تغییر تنوع سایت در نتایج جستجو را اعلام کرد منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

رابط جستجو گوگل "تغییر" را اعلام کرد که باعث می شود چندین لیست سایت در نتایج جستجو کاهش یابد. این بدان معنی است که بیش از دو صفحه از همان سایت وجود ندارد. به این تغییر ، تغییر متن سایت گفته می شود. این تغییر در نحوه نمایش گوگل صفحات وب در نتایج جستجو است ، اما تغییری در نحوه رتبه بندی گوگل در وب سایت ها نیست.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

تغییر و تحول در سایت های مختلف

۱٫ بخشی از به روزرسانی هسته اصلی ژوئن نیست
اگرچه این تغییر تقریباً همزمان با به روزرسانی Broad Core ژوئن ۲۰۱۹ آغاز شد ، اما جزئی از این بروزرسانی نیست.

۲٫ یک بروزرسانی نیست – این یک تغییر است
گوگل نکته ای را برای اشاره به این موضوع به عنوان یک تغییر و نه به روزرسانی اعلام کرد. دنی سالیوان به صراحت اظهار داشت که نظر وی این است که این یک آپدیت نیست زیرا این امر به روزرسانی در الگوریتم رتبه بندی را شامل نمی شود.

برخی از افراد تعریف گسترده ای از بروزرسانی دارند. برای آنها ، اگر شیوه نمایش نتایج جستجو را تغییر دهد ، یک بروزرسانی است. اما تحت این تعریف بسیار گسترده ، اگر گوگل تغییر تعداد تبلیغات را قبل از SERP های ارگانیک نشان دهد ، این یک بروزرسانی است ، حتی اگر هیچ ارتباطی با الگوریتم رتبه بندی ندارد .

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

آیا این به روزرسانی است یا خیر؟
این بستگی به تعریف شما از بروزرسانی گسترده دارد. من معتقدم دنی سالیوان تعریف معقولی دارد.

پیشنهاد ویژه  Google کنفرانس های رایگان وب مستر را اعلام می کند

۳٫ تنوع سایت در سراسر تابلو نیست
تغییر تنوع در تمام نتایج جستجو تأثیر نمی گذارد. اگر Google تصمیم بگیرد که مرتبط باشد ، برخی از نتایج جستجو بیش از یک نتیجه را نشان خواهند داد.

به نظر من ، بسته به متن ، وقتی گوگل می گوید "مرتبط" ، درک این کلمه در متن کاربر می تواند مفید باشد. SEO ها معمولاً از نظر داشتن صفحه وب مربوط به عبارت جستجو فکر می کنند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

اما در بسیاری از مواقع ، تفکر در مورد ارتباط از نظر چگونگی ارتباط صفحه وب با کاربر که در حال تایپ عبارت جستجو است ، منطقی تر خواهد بود.

با استفاده از این کلمه ، استفاده از گوگل از کلمه "مربوط" بیشتر معقول می شود ، زیرا اگر انتظارات کاربران به گونه ای باشد که از بیش از یک صفحه از یک سایت واحد رضایت داشته باشند ، بنابراین منطقی است که گوگل همچنان بیش از یک صفحه را نشان دهد. از آن سایت

۴- Subdomains بعنوان بخشی از سایت تحت درمان قرار می گیرد

با دامنه های فرعی طوری رفتار می شود که گویی جزئی از حوزه اصلی هستند. اما نه در همه زمان ها.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

در اینجا صدای جیر جیر اصلی توسط Google SearchLiaison آمده است:

"آیا تا به حال جستجو کرده اید و در نتایج برتر لیست های زیادی را از همان سایت دریافت کرده اید؟ ما نظرات شما را در مورد این مورد شنیده ایم و می خواهیم تنوع بیشتری داشته باشیم. تغییر جدیدی که اکنون در جستجوی Google راه اندازی شده است به منظور ارائه تنوع بیشتر سایت در نتایج ما طراحی شده است …

این تغییر تنوع سایت به این معنی است که شما معمولاً در نتایج برتر ما بیش از دو لیست از یک سایت مشاهده نمی کنید. با این حال ، ما ممکن است هنوز هم در مواردی که سیستمهای ما مشخص می کنند انجام این کار برای یک جستجوی خاص ، بیش از دو مورد را نشان دهد …

تنوع سایت به طور کلی زیر دامنه ها را به عنوان بخشی از یک دامنه ریشه درمان می کند. IE: لیست های زیر دامنه ها و دامنه root همه از همان سایت واحد در نظر گرفته می شوند. با این حال ، subdomains ها به عنوان سایت های جداگانه برای اهداف تنوع رفتار می شوند وقتی که برای این کار مناسب تلقی شوند …

سرانجام ، پرتاب تنوع سایت جداگانه از به روزرسانی هسته اصلی ژوئن ۲۰۱۹ است که از این هفته آغاز شد. این دو نسخه متفاوت و بدون اتصال است. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

دنی راه اندازی شده توسط گوگل ، تاریخ تنوع سایت را فاش می کند

دنی سلیوان گوگل بود و از حساب توییتر شخصی خود توئیت کرد که تغییر تقریباً در روز سه شنبه سوم ژوئن ۲۰۱۹ آغاز شده است.

پیشنهاد ویژه  Google نحوه حذف صفحات برای SEO را توضیح می دهد

دنی سلیوان گوگل ، توییت کرد :

وی گفت: "این کمی در حدود دو روز پیش آغاز شد اما امروز به طور کامل زندگی کرد. با این حال ، شخصاً ، من آن را مانند به روز رسانی فکر نمی کنم. در واقع در مورد رتبه بندی نیست. چیزهایی که قبل از رتبه بسیار بالا هنوز هم باید وجود داشته باشد. ما فقط به عنوان بسیاری از صفحات دیگر نشان نمی دهیم. "

عکس صفحه صدای جیر جیر توسط دنی سلیوانت Google دنی سلیوان گوگل تاریخ راه اندازی تنوع سایت را روشن کرد و تأکید کرد که وی آن را به عنوان بروزرسانی معرفی نمی کند ، به همین دلیل از آن به عنوان تغییر یاد می شود.

توییت رسمی راه اندازی سایت اینترنتی تنوع سایت را در اینجا بخوانید .

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

عکس صفحه توئیت رسمی Google در مورد تغییر تنوع سایت

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *