نوشته قبلی نوشته بعدی مشتریانی که هزینه بیشتری برای خدمات سئو پرداخت می کنند ، نرخ رضایت بالاتری را گزارش می دهند

مشتریانی که هزینه بیشتری برای خدمات سئو پرداخت می کنند ، نرخ رضایت بالاتری را گزارش می دهند

مشتریانی که هزینه بیشتری برای خدمات سئو پرداخت می کنند ، نرخ رضایت بالاتری را گزارش می دهند منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

یک مطالعه نشان می دهد که مشتریانی که هزینه بالاتری از خدمات SEO دارند ، از مشتریانی که هزینه کمتری خرج می کنند ، رضایت دارند.

متوسط مبلغی که مشاغل کوچک آمریکایی برای خدمات سئو هزینه می کنند ، ماهانه ۴۹۷٫۱۶ دلار است.

براساس این مطالعه ، مشتریانی که بیش از ۵۰۰ دلار در ماه هزینه کرده اند ، ۵۳٫۳٪ بیشتر در مقایسه با مشتریانی که کمتر از ۵۰۰ دلار در ماه خرج کرده اند "بسیار راضی" هستند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

این داده ها در مطالعهای از Backlinko گنجانده شده است ، که ۱۲۰۰ سوال از صاحبان مشاغل را با سؤالات مربوط به صنعت خدمات سئو بررسی کرده است.

در اینجا خلاصه ای از یافته های کلیدی از مطالعه است.

خدمات سئو در سال ۲۰۱۹

وقتی نوبت به یافتن خدمات سئو می رسد ، بیشتر صاحبان مشاغل کوچک به مراجعه به سایتها ، جستجوی گوگل و بررسی های آنلاین اعتماد دارند.

تقریبا ۷۵٪ از صاحبان مشاغل می گویند اعتبار یک ارائه دهنده سئو "تصمیم گیری در مورد استخدام آنها" بسیار "یا" بسیار مهم "است. موقعیت ارائه دهنده خدمات نیز مورد توجه مهمی است.

بزرگترین انتظاری که صاحبان مشاغل از ارائه دهندگان خدمات سئو دارند ، کمک به آنها در جذب مشتری جدید و به نوبه خود کسب درآمد بیشتر است.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

صاحبان مشاغل همچنین انتظار دارند که ارائه دهندگان خدمات SEO بتوانند به افزایش آگاهی از برند کمک کنند.

ظاهراً اکثر SEO ها انتظارات را برآورده نمی کنند ، زیرا تنها ۳۰٪ صاحبان مشاغل ارائه دهنده خدمات فعلی خود را توصیه می کنند.

پیشنهاد ویژه  گوگل تایید می کند ممکن است در سال 2020 هسته الگوریتم به روز رسانی نورد از امروز

از آنچه که ارزشش را دارد ، مشتریانی که با آژانسها کار می کنند ، نسبت به مشتریانی که با فریلنسر کار می کنند ، رضایت بیشتری دارند.

عدم رضایت از نتایج دلیل شماره یک مشتری است که ارائه دهنده خدمات خود را ترک می کنند. خدمات مشتری و پاسخگویی دلیل شماره دو بود.

در نتیجه همه نارضایتی ها ، میزان گردش مالی برای SEO زیاد است. بیش از نیمی از مشتریانی که مورد بررسی قرار گرفته اند می گویند که با چندین ارائه دهنده خدمات کار کرده اند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

برای اطلاعات بیشتر به مطالعه کامل اینجا مراجعه کنید .

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *