نوشته قبلی نوشته بعدی Google داده های کنسول جستجو را به سیستم عاملهای محتوای شخص ثالث می آورد

Google داده های کنسول جستجو را به سیستم عاملهای محتوای شخص ثالث می آورد

Google داده های کنسول جستجو را به سیستم عاملهای محتوای شخص ثالث می آورد منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

مارتین اسپلیت از گوگل فاش كرد كه این شركت در تلاش است تا روش های ارائه داده های كنسول جستجو را به سیستم عامل های شخص ثالث ارائه دهد.

اسپلیت در ویدئوی جدید در کانال YouTube Webmaster گوگل می گوید: "به معنای واقعی کلمه یک API برای ادغام داده ها از کنسول جستجو وجود خواهد داشت ."

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

این ویدئو محور بحث در مورد سئو و آینده وب است. برخی از برنامه های آینده گوگل شامل داده های بیشتر موتورهای جستجو به جایی است که مردم در آن قرار دارند.

Splitt مراقب بود که بیش از حد مشخص نباشد ، اما او به شدت مایل بود که قصد دارد داده های کنسول جستجو را به بزرگترین سیستم های مدیریت محتوای وب ببرد.

وی گفت: "ما در حال کار بر روی راه های ادغام احزاب خارجی و ارائه دهندگان محتوای خارجی و بسترهای نرم افزاری هستیم تا داده هایی را که از قبل برای کنسول جستجو جمع می کنیم ، بدست آوریم.

ما نمی خواهیم که [وب مسترها] مجبور باشند به طور ویژه به جستجوی کنسول بروند و اکنون آنها با رابط کاربری خود استفاده می کنند و سپس با چیز جدید سروکار دارند.

به همین دلیل است که ما اطلاعات را به این سیستم عاملها می رسانیم و سرانجام ، امیدوارم ، پس از جمع آوری اطلاعات کافی برای درک چگونگی استفاده از داده ها و اینکه چه اطلاعاتی برای طرفهای خارجی لازم و معنی دار است – ما این رابطها را باز خواهیم کرد. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

Google می خواهد نیاز به صاحبان سایت را مستقیماً به کنسول جستجو برای بازیابی داده ها کاهش دهد.

پیشنهاد ویژه  نوامبر در مورد پیوندها به روزرسانی کنید؟ Google می گوید به جمع بندی نپردازید

راه حل هنوز در مراحل اولیه کار است ، اما اسپلیت با اطمینان می گوید که سرانجام از بین خواهد رفت.

ما می خواهیم از جایی که مردم در آنجا حضور دارند ، سطح آنرا سطح بندی کنیم. در این مقطع زمانی خیلی زود است که آن را برای عموم مردم باز کند اما در نهایت این اتفاق خواهد افتاد. "

اظهارات کامل را در زیر بشنوید ، از علامت ۵:۴۱ شروع می کنید:

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *