نوشته قبلی نوشته بعدی بهترین صفحه اصلی به نسبت لینک های عمیق برای ایجاد لینک

بهترین صفحه اصلی به نسبت لینک های عمیق برای ایجاد لینک

بهترین صفحه اصلی به نسبت لینک های عمیق برای ایجاد لینک منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

من یک پست وبلاگ را خواندم که به نظر من مشاوره در رابطه با ساخت لینک ضعیف ارائه کرده است. مقاله در مورد هدایت پیوندها به صفحه اصلی بود. من معتقدم مهم است که از چند پیوند به صفحه اصلی آگاهی داشته باشید.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

هیچ کس نمی تواند به طور مشخص بداند که آیا صفحه اصلی بهینه به نسبت لینک عمیق وجود دارد. Google آن نوع اطلاعات را تبلیغ نمی کند. بنابراین ایده های موجود در این مقاله باید در نتیجه گیری های آن دور از ذهن باشد.

حداکثر ۵۰٪ پیوند به صفحه اصلی یک چیز بد است؟

این وبلاگ نویس پیشنهاد کرد که ایده آل ۳۰٪ تا ۵۰٪ پیوند صفحه اصلی واقع بینانه است.

نه اهداف پیوند صفحه ۳۰٪ و نه ۵۰٪ با مشاهده یا مطالعه توجیه می شوند. این درصد ها اهداف او را به عنوان واکنشی در برابر دشواری تشویق پیوندهای طبیعی به صفحات محصول ، منعکس می کنند.

لینک موجودی ساختمان تعادل صفحه اصلی با نسبت پیوند عمیق ممکن است مفید باشد.

وبلاگ نویس سئو همچنین اظهار نظر (غیرقابل اثبات) خود را مبنی بر پیوند دادن سایتها به صفحات اصلی سایر سایتها معمول است.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

بیش از پیوندهای صفحه اصلی به عنوان یک کیفیت آماری از سایتهایی که لینکهای غیر طبیعی ایجاد می کنند ، اشاره شده است. به عنوان مثال ، مطالعه ای در سال ۲۰۰۶ با عنوان " خصوصیات مبتنی بر پیوند و شناسایی اسپم وب" نویسنده اظهار داشت كه یك مطالعه آماری از الگوهای پیوند دهنده ورودی به اینكه سایت هایی با پیوندهای متداول به صفحه اصلی تمایل به اسپم دارند ، كشف كردند.

پیشنهاد ویژه  Evangelizing SEO: مورد غیرقابل ضرر برای تیم محتوا شما نیست

طبق آن تحقیقات ، سایتهای غیر اسپم تمایل دارند بیشتر از صفحه اصلی به صفحات داخلی پیوند داشته باشند. به بخش ۳ مطالعه (PDF) مراجعه کنید.

چند سال پیش ، من با استفاده از ابزار جستجوگرها نمونه ای از انواع جستجوی جستجو در طیف وسیعی از سوله ها را پیدا کردم تا صفحه اصلی آنها را به نسبت لینکهای عمیق پیدا کنم و به نظارت بر الگوهای پیوند ادامه داده ام. ابزارهای زیادی وجود دارند که صفحه اصلی را به پیوند عمیق متریک ارائه می دهند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

چیزی که من پیدا کردم اینست که نسبت پیوند ورودی به سایتهایی که در رتبه ده SERP های گوگل قرار گرفتند ، تمایل به پیوندهای عمیق تر از پیوندهای صفحه اصلی دارند. اما این در مورد تخته صحیح نبود.

در اینجا برخی از استثنائات ذکر شده است:

۱٫ برای نمایش داده شدگان با یک جزء جغرافیایی ، سایت های دارای رتبه بالا تمایل به کسب نسبت بالاتری از پیوندها به صفحه اصلی دارند. این امر منطقی است زیرا صفحه اصلی پاسخ به سؤالات محلی مستقر خواهد بود.

۲٫ صفحات شرکت
برخی از صفحات شرکت خشک و دارای محتوای ارزش پیوند در صفحات داخلی نیستند.

۳٫ مباحث رقابتی
ممکن است کمبود سایت هایی که به روش طبیعی به صفحات داخلی پیوند می دهند بسیار نادر است. به عنوان مثال ، چه وبلاگ نویسی یا ناشر وب با اشتیاق به وام PayDay یا وب سایت قمار پیوند می دهند؟

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

لینک های عمیق به نسبت صفحه اصلی

من فهمیدم که سایتهای خرده فروشی آنلاین رتبه برتر نسبت به پیوندهای عمیق به لینکهای صفحه اصلی نسبت بالاتری دارند.

پیشنهاد ویژه  Google Passage Ranking – Martin Splitt Answers Questions

برخی از سایت ها مانند مارک های پمپ بنزین ، تمایل به پیوند بیشتر به صفحه اصلی دارند. این ممکن است یک الگوی پیوند طبیعی را نشان دهد.

آیا تعداد بسیاری از پیوندهای صفحه اصلی بر رتبه بندی شما تأثیر می گذارند؟

فکر نمی کنم Google از پیوندهای عمیق به نسبت صفحه اصلی استفاده کند تا مشخص کند آیا سایت هرزنامه است یا خیر. بسیاری از سایت های Fortune 500 نسبت به لینک های صفحه داخلی پیوندهای صفحه اصلی دارند. واضح است ، صفحه اصلی به سیگنال پیوند عمیق به خودی خود نمی تواند Spamminess یک سایت را پیش بینی کند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

من معتقدم که انتشار صفحات داخلی به منظور کسب لینک بهتر از هدایت لینک به صفحه اصلی است و امیدوارم که به اندازه کافی PageRank به صفحات مهم محصول برسد. پیوند رأی است. به گوگل می گوید که یک صفحه مهم است.

بنابراین منطقی است که یک پیوند طبیعی و مربوط به یک صفحه محصول بهتر از پیوند صفحه اصلی باشد. به همین دلیل من معتقدم که براساس تجربه من ، ایجاد لینک های تشویقی به صفحاتی که می خواهید رتبه بندی کنید ، یک استراتژی بهتر از تشویق لینک ها به صفحه اصلی است.

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *