نوشته قبلی نوشته بعدی ۵ نکاتی درباره ساختن پیوند غیر Spammy

۵ نکاتی درباره ساختن پیوند غیر Spammy

۵ نکاتی درباره ساختن پیوند غیر Spammy منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

نکته برجسته پروژه ایجاد لینک جدید این است که شما نباید خود را با سئو مدرسه قدیمی بسوزانید. روتختی چرمی را پرتاب کنید ، کت و شلوار آن را بپوشید. هر چیزی به جز لباس SEO.
 
کشت استنادهای طبیعی که بدون سؤال داده می شود خارج از جریان اصلی ساختمان پیوند است. لازم نیست به این صورت باشد. این پنج نکته است که دسترسی به پیوند خسته کننده را شامل نمی شود که باید جریان اصلی باشد.

۱٫ تبلیغات

من از تبلیغات استفاده کرده ام تا کلمه مربوط به یک سایت را پخش کنم ، و آگاهی لازم را برای آن ایجاد کنم. در تجربه من ، مزایای رتبه بندی دنبال شد.
 
در یک Hangout Webmaster ، از جان مولر در مورد مشاوره در دنیای واقعی برای پیوندها سؤال شد . مولر پاسخ داد كه نوعی تبلیغ لازم است.
 
این همان چیزی است که وی گفت:
 
وی گفت: "بنابراین اساساً از یک طرف که شامل ارتقاء خود به خود از طرف شما است ، باید افرادی را مجبور کنند که به نوعی به وب سایت شما مراجعه کنند تا بتوانند تشخیص دهند که این یک وب سایت خوب است .
تبلیغات
ادامه خواندن زیر
 
و روش های زیادی وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید. و سپس یکی از این افراد یا برخی از افراد خوب پیش می رود ، این یک وب سایت واقعاً خارق العاده است و یک وب سایت دیگر دارم که می توانم آنرا پیوند دهم … از جایی که می توانم به وب سایت شما پیوند بزنم.
 
بنابراین اینگونه نیست که هر بیننده ای که به وب سایت شما می آید بگوید که این یک وب سایت خارق العاده است و من همچنین یک وب سایت دارم و به من اجازه می دهم از وب سایت من به وب سایت شما لینک دهم ، اما بعضی از این افراد می توانند . "
 

چه نوع تبلیغاتی برای تبلیغ مناسب است؟

 
تبلیغات PPC روشی مناسب برای ایجاد آگاهی برای محتوای مفید است. کلید، به نظر من، به ترویج چیزی مفید است.
 
موفقیت در حال گسترش در ورای Google AdWords بوده ام.
اما مراقب باشید برخی از شبکه های تبلیغاتی می توانند مستعد فعالیت clickbot باشند. شبکه های تبلیغاتی Clickbot منجر به پرداخت ترافیک غیر وجود می شود.

۲٫ رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی می توانند راهی مؤثر برای ایجاد ترافیک ، آگاهی و فروش باشند. در تجربه من ، بهترین راه برای پیشبرد پرورش کسانی است که در رسانه های اجتماعی محبوب هستند.
 
این به معنای پرداخت آنها نیست. این بدان معنی است که آنها را نسبت به آنچه پیشنهاد می کنید مشتاق کنید. این یک استراتژی موفق برای من بوده است. این امر منجر به پیوندهای طبیعی شده است.

۳٫ سخنرانی عمومی و رویدادهای صنعت

این چیزی است که یک مشاغل به دام افتاده در جعبه ساختمان لینک قادر به تکرار آن نیست.
 
من در کنفرانس ها و رویدادهای مرتبط با سوله های مختلف شرکت کرده ام. من با افرادی که در صنعت مربوطه پیشرو هستند ارتباط برقرار می کنم.
 
از آنجا می توانید آنها را نقل قول کنید یا یادداشت هایی از سخنان آنها منتشر کنید. سعی کنید با آنها مصاحبه کنید. این امر باعث افزایش محبوبیت شخص دیگری برای به دست آوردن ترافیک و آگاهی می شود. همچنین یک تاییدیه ذاتی از سایت شما درگیر است.
 
با هرکسی که ملاقات می کنید رفتار کنید انگار مهمترین فرد اتاق است. به حرفهای خودشان گوش دهید. سوال بپرس. شما تصور نمی کنید که کسی که با شما یک جدول به اشتراک می گذارد و فرصتی ( یا دوستی! ) است که ممکن است ارائه دهد.
 
اگر حرفی برای گفتن دارید ، فرصتی برای صحبت کردن عمومی امتحان کنید. می توانید با یک جلسه محلی محلی کوچک شروع کنید و هنگامی که راحت به رویدادهای بزرگتر رفتید ، راحت هستید.

۴٫ پادکست

پادکست محبوب و در حال رشد محبوب تر است. پادکست ها اکنون در سرویس های جریان مانند Spotify در دسترس هستند .
 
اگر فرصتی برای مصاحبه با یک پادکست دارید ، از آن استفاده کنید. این ممکن است منجر به پیوند از پادکست شود. مساله این نیست. نکته این است که کلمه را در مورد سایت خود پخش کنید و به هر آنچه که باشد سایت شما را از هم جدا می کند ، شناخته می شود.

۵- روابط ساختمان

سعی کنید با کسانی که مخاطبان مشابهی دارند اما با هم رقیب نیستید ارتباط برقرار کنید.
اگر در ارتباط با همسالان خود باشید ، چشم اندازهای لینک برای ارتباط با سایت شما بازتر است . این ارتباط می تواند از طریق رسانه های اجتماعی ، تأییدها و توصیفات انجام شود. حتی می تواند مقاله ای باشد که شما در وب سایت صنعت منتشر کرده اید.
 
انتشار مقالاتی بدون پیوندهای هرزنامه راهی عالی برای بخشی از جامعه ای است که شما می خواهید از آن پیوند برقرار کنید.
 
ایجاد اتحاد بازاریابی مدرسه قدیمی است که کار می کند. سالها پیش با یک مدیر اجرایی مستعد بازاریابی کار کردم. هدیه ای برای ایجاد روابط با مشاغل دیگر داشت.
 
کاری که او انجام داد ایجاد یک جامعه و یک گروه خبرنامه در سراسر این محصول بود. Freebies مانند قالب و مقالات چگونه به طعمه ای منجر شد که مشترکین را مجبور کردند.
 
شما نمی توانید "این" را دریافت کنید بدون اینکه به من "این" بدهید. این ماهیت معاملات است. استراتژی او ایجاد "این" بود تا بتواند روابط برقرار کند و "آن" را بدست آورد. او ارتباطاتی را برای تبدیل تبلیغات مختلف به کانال های فروش خود ایجاد کرد.
 
این جمله وجود دارد که برای داشتن یک دوست باید یک دوست باشید. هنگام مراجعه به لینک ها ، برای بدست آوردن پیوندی به دوست بودن با طاقچه یا مشتریان خود کمک می کنید.

لینک های رایگان رایگان نیستند

روش های فوق به ایجاد اقتدار ، رشد ترافیک و ایجاد سایت شما کمک می کند. این تجربه من است که این رویکردها به جلوگیری از اقدامات دستی کمک می کنند. دلیل این امر این است که پیوندها طبیعی هستند و مرتب نشده اند.
ارتقاء سایت خود به روشی که منجر به پیوندهای طبیعی شود ، تلاش می کند. هر کاری که ارزش دارد تلاش می کند.
بنظر می رسد که ایجاد پیوندها در ساختن پیوندها خلاف واقع نیستند. اما در تجربه من ، این کار می کند.
منبع مقاله
پیشنهاد ویژه  چگونه صفحه سوپر کاسه FOX Sports کسب رتبه 4K کلمات کلیدی + 800 بک لینک [پرونده موردی]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *