نوشته قبلی نوشته بعدی Google به روزرسانی ویژه Snippets را اعلام می کند

Google به روزرسانی ویژه Snippets را اعلام می کند

Google به روزرسانی ویژه Snippets را اعلام می کند منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

گوگل به روزرسانی در الگوریتم ویژه Snippets را اعلام کرد. این به روز رسانی در نظر گرفته شده است تا با درک اینکه کدام اطلاعات به محتوای تازه نیاز دارند ، قطعات ویژه را مفیدتر کند.

کدام پرس و جو سزاوار طراوت است؟

گوگل سه نمونه از انواع جستجوی جستجوهایی که به محتوای تازه نیاز دارند را ارائه کرد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر
  1. اطلاعاتی که مرتباً به روز می شود
  2. اطلاعاتی که با گذشت زمان تغییر می کند
  3. رویدادهای جاری

هدف این است که محتوای قطعه های برجسته را حذف کنید و دیگر مفید نباشد.

اینگونه گوگل توضیح می دهد:

"… یک به روزرسانی جدید الگوریتم ، درک سیستمهای ما از آنچه اطلاعات با گذشت زمان مفید باقی می ماند و چه چیزی سریع تر به روز می شود ، را بهبود می بخشد.

این به خصوص برای قطعه های برجسته ، از ویژگی های جستجو است که صفحه هایی را که سیستم های ما تعیین می کنند برجسته می کند ، به ویژه اطلاعات شما به دنبال آن هستند ، بسیار مفید است.

برای نمایش داده شد که اطلاعات تازه مهم است ، سیستم های ما سعی در یافتن مفیدترین و به روز ترین قطعه های برجسته را دارند. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

من فکر می کنم بخشی از توضیحات فوق که مهمترین آنهاست این است که سیستم های آنها تعیین کننده محتوا همیشه سبز است (با گذشت زمان مفید است) و چه نوع محتوا سود خود را با گذشت زمان از دست می دهد.

اطلاعاتی که مرتباً به روز می شوند

این اطلاعاتی است که ممکن است مبتنی بر تقویم باشد یا تغییری که پیش بینی می شود.

"در اینجا چند نمونه ذکر شده است که قطعات ویژه برجسته به خصوص مفید هستند. شما ممکن است به دنبال اطلاعاتی باشید که به طور منظم به روز می شود ، مانند ماه کامل بعدی ، برنده یک برنامه تلویزیونی واقعیت یا تعطیلات آینده. "

در زیر پرس و جو با نتایج تاریخ گذشته:

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

از تاریخ گذشته

در زیر همان سؤال وجود دارد اما با نتایج تازه:

محتوای تازه

اطلاعاتی که با گذشت زمان تغییر می کنند

دسته دیگر که سزاوار طراوت است ، اطلاعاتی است که ماهیت آنها ممکن است با گذشت زمان تغییر کند. این جالب است زیرا اطلاعات نیاز به یک رویداد مبتنی بر زمان دارد که در آینده در مقایسه با نیاز اطلاعاتی از یک رویداد که قبلاً رخ داده است تغییر کند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

در اینجا چگونگی توضیح گوگل در اینجا آورده شده است:

"به عنوان مثال ، با نزدیک شدن به یک رویداد ، ما جزئیات خاص تری می آموزیم. صفحه جدیدتر درباره پیش نمایش تلویزیونی آینده ممکن است دارای اطلاعات خاص تر و سایر مطالب مفید مانند تریلر باشد که می توانید برای مشاهده آن کلیک کنید. "

رویداد مبتنی بر زمان

رویدادهای جاری

سپس Google از دسته رویدادهای فعلی استفاده کرد ، جایی که اطلاعات در هنگام به روز مفیدتر است. از مثال فراخوان لیستریا استفاده کرد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

تا به امروز Snippet برجسته

نتایج تازه برای محتوای همیشه سبز ضروری نیست

در آغاز اعلامیه ، گوگل خاطرنشان كرد كه نیازهای اطلاعاتی به محتوای همیشه سبز نیازی به بروزرسانی مكرر ندارد. آنها از مثال جستجوی مبتنی بر واقعیت استفاده کردند ، جایی که واقعیت تغییر نمی کند.

پیشنهاد ویژه  SEO در مقابل PPC: چند حقیقت فراموش شده

در اینجا چگونه گوگل توضیح داده است که چرا محتوای همیشه سبز نیازی به نتایج تازه وب ندارد:

"برای مثال ، اگر از" چرا آسمان در غروب آفتاب قرمز است "بپرسید ، توضیحات زیربنایی با گذشت زمان تغییر نمی کند ، و واضح ترین توضیحات اغلب در صفحه قدیمی تر یافت می شود. اولویت بندی محتوای تازه لزوما نتایج بهتری نخواهد داشت. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

یک اسطوره سئو وجود دارد که معتقد است گوگل ترجیح می دهد محتوای تازه را رتبه بندی کند. جمله فوق با اسطوره در تضاد و جداسازی است. این توضیح می دهد که گوگل می فهمد که نمایش داده شدگان جستجو درباره موضوعات همیشه سبز با صفحات وب تازه نتیجه بهتری نمی گیرند.

بردن

این یک به روزرسانی مهم است زیرا ناشران محتوا را مجبور می کند که بررسی کنند چه محتوایی همیشه سبز است و چه نوع محتوا نیاز به یک به روزرسانی جدید دارد. قطعه های برجسته اکنون به ناشران محتوای بهتر پاداش می دهند که محتوا را مفید می گذارند.

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *