نوشته قبلی نوشته بعدی آیا صدای جیر جیر گوگل را وارد کنید آیا Google همه پیوندهای پرداخت نشده را جلب نمی کند؟

آیا صدای جیر جیر گوگل را وارد کنید آیا Google همه پیوندهای پرداخت نشده را جلب نمی کند؟

آیا صدای جیر جیر گوگل را وارد کنید آیا Google همه پیوندهای پرداخت نشده را جلب نمی کند؟ منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

صدای جیر جیر توسط گری الیس گوگل حاکی از این است که گوگل همه لینک های پرداخت شده را نمی گیرد. این توییت از کسی برای ارائه لیستی از ۷۰۰ دامنه که لینک به فروش می رسند تشکر می کند. این بدان معنی است که پیوندهای گذر شده از PageRank و گوگل در مورد آنها نمی دانند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

گری الیس گوگل درباره پیوندهای پرداخت شده توییت کنید

گری الیز ، تحلیلگر گرایشگر وب گوگل ، توییتر از کسی تشکر کرد که ۷۰۰ دامنه فروش پیوند را کشف کرد. اما همچنین نشان داد که پیوندهای پرداخت شده در آن دامنه ها در حال عبور از PageRank بودند.

این همان چیزی است که گری الیس توییت کرد:

"سلام جان! نمی دانم این به شما می رسد یا خیر ، اما آدرس ایمیل شما از بین می رود. فقط می خواستم بگویم از ارسال این صفحه گسترده با بیش از ۷۰۰ دامنه فروشنده لینک بسیار سپاسگزارم! ما اطمینان حاصل کردیم که پیوندهای آنها بی ارزش است! "

تصویر از صدای جیر جیر توسط گری الیس گوگل درباره شبکه پیوندی پرداخت شده توسط گوگل بی ارزش است

بخشی که گری می گوید ، " ما اطمینان دادیم که پیوندهای آنها بی ارزش است! "به نظر می رسد که پیوندهای پرداخت شده قبل از دریافت صفحه گسترده با لیست ۷۰۰ دامنه ای که لینک ها را به فروش می رسانند ، ارزش داشتند. پیامد این است که گوگل پس از دریافت صفحه گسترده ، پیوندهای پرداخت شده را بی ارزش ساخت .

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

گری نگفت آن پیوندها قبلاً دارای ارزش بودند. دلالت دارد.

الیز همچنین نگفت که این پیوندها به رتبه بندی سایتها کمک می کنند. او فقط گفت که آنها " اطمینان دادند" که پیوندها اکنون بی فایده است. این موضوع کمی مبهم است ، اما این بدان معناست که پیوندها هنوز هم به ارزش خود رسیده اند.

پیشنهاد ویژه  نحوه استفاده از نسخه های بایگانی شده از وب سایت ها برای عیب یابی SEO

ممکن است که گوگل قبلاً آن پیوندها را بدست آورده باشد و آنها را بی ارزش ارزیابی کند و گوگل باعث شده است که تمام پیوندهای برون مرزی دیگر حساب نشوند ، از جمله پیوندهای پولی که قبلاً شمارش کرده بودند.

اما … صدای جیر جیر گری حاکی از این است که پیوندها ممکن است از سیگنالهای پیوند عبور کنند ، زیرا توئیت وی گفت گوگل اطمینان داده است که پیوندهای آنها " بی فایده " است . این بدان معنی است که آنها قبلاً ارزش و ارزش آنها را داشتند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

چه چیزی انگیزه این "جان" مرموز را که ۷۰۰ دامنه فروش لینک ارسال کرده است ، ایجاد کرده است؟ آیا او رقیبی در سایت بود که از لینک های پرداخت شده بهره می برد؟ یا آیا او یکی دیگر از فروشندگان لینک دهنده در حال خرابکاری در رقیب بود؟

چگونه پیوندهای پرداخت شده گزارش شده اند؟

Google راهی دارد که ناشران بتوانند پیوندهای پرداخت شده را از طریق کنسول جستجو گزارش دهند . با کمال تعجب ، توییت گری نشان می دهد که آدرس ایمیل ضبط شده کاهش یافته است. یکی فرض می کند که آدرس ایمیل مرتبط با یک حساب کنسول جستجوی Google معتبر است.

بنابراین عجیب است که الیس صدای جیر جیر خود را از صدای جیر جیر ارسال کرد.

آیا پیوندهای پرداخت شده Google Catch وجود دارد؟

من برای پیوندها پرداخت نمی کنم. من تقریبا دو دهه است که کار SEO را انجام داده ام و برای یک دوره مشابه در جامعه فعال بوده ام. من افراد زیادی را می شناسم و چیزهایی را می شنوم.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

ناشران و سئو گفتند که پیوندهای پولی که در محتوا از سایتهای معتبر برند بزرگ جاسازی شده اند ، تمایل به کار دارند. اما گوگل بعد از چند ماه برخی از آنها را صید می کند.

پیشنهاد ویژه  The Art & Science of Writing Title Tags

پیوندها از سایتهای معتبر کمتر تمایل دارند در بهترین حالت اثر صفر داشته باشند تا در بدترین حالت اثر منفی تقریباً فوری داشته باشند.

توئیت Gary Illyes تا حدودی جای تعجب داشت. این بدان معنی است که Google همه پیوندهای پرداخت شده را نمی گیرد. گری الیلیز (Google) بسیاری از گوگل قصد ارتباط برقرار کردن گوگل با همه پیوندهای پرداخت شده را ندارند. با این وجود زیرنویس وجود دارد که پیوندها پس از گوگل و پردازش صفحه گسترده بی ارزش بودند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

بحث توییتر را اینجا بخوانید:
https://twitter.com/methode/status/1161505935388545024؟s=20

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *