نوشته قبلی نوشته بعدی چرا شما باید مهارت های تفکر انتقادی خود را بهبود بخشید و چگونه آن را انجام دهید

چرا شما باید مهارت های تفکر انتقادی خود را بهبود بخشید و چگونه آن را انجام دهید

چرا شما باید مهارت های تفکر انتقادی خود را بهبود بخشید و چگونه آن را انجام دهید منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

من به عنوان کسی که در ظرفیت من به عنوان صاحب آژانس با ده ها کارمند فوق العاده هوشمند کار کرده است ، من دیده ام که در بعضی موارد ، این افراد فوق العاده هوشمند نمی توانند انتقاد کنند. آنها نمی توانند مشکلات دنیای واقعی را حل کنند.

آنها می توانند ایده های درخشان را بیرون بریزند ، اما نمی توانند آنها را اجرا کنند .

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

یکی از دوستان دوست من با بسیاری از دانشجویانش همین مشکل را داشت. وی گفت: آنها خوب خوانده شده ، تکالیف خود را انجام داده اند ، روی تست ها خوب عمل کرده اند ، اما در نوشتن مقاله یا بحث در کلاس مشکلی دارند.

اکنون بدیهی است که مهم نیست که مهارت های تفکر انتقادی شما چقدر خوب باشد ، شما ممکن است همیشه بلافاصله از آنها در موقعیت های خاص استفاده نکنید ، به خصوص مواردی که احساسات شدید مانند ترس را درگیر می کند.

من زمانی که تازه کارم را شروع کردم ، در فکر کردن به وضوح مشکل داشتم و در جلسه‌ای پر از افراد با تجربه بسیار بیشتر در محل حاضر خواهم شد. احساس وحشت می کردم و ذهنم خالی می شد.

گاهی اوقات این اتفاق می افتد ، اما من سعی می کنم و به یاد داشته باشم که کند شود و از منطق استفاده کنم

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

فکر می کنم بهترین راه برای بهبود مهارت های تفکر انتقادی من با آموزش به عنوان یک برنامه نویس بود.

یکی از اولین تمرینات ما برنامه ریزی آسانسور بود. این ساده به نظر می رسید تا زمانی که همه راه هایی که برنامه می تواند شکست بخورد متوجه شوید. (ماین از ساختمان به بیرون شلیک شد زیرا هرگز جلوی کار خود را نگرفت.)

شما باید برای هر راه ممکن حساب کنید تا کاربر بتواند چیزی را به هم بزند و اتفاق بدی رخ دهد. این یک درس عالی بود که واقعاً طرز تفکر درباره مشکلات را تغییر داد.

تجزیه و تحلیل یک وضعیت

هنگامی که اطلاعات زیادی در اختیار شما قرار می گیرد ، باید بتوانید آن را در قسمت های مختلف تجزیه کنید. شما باید آن را سازماندهی کرده و الگوهای و روندهای مربوط به آن را ببینید.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

تصمیم گیری خوب در صورت عدم سازماندهی اطلاعات ، دشوار است.

افراد بازرگان در یک جلسه

در سئو ، انجام تجزیه و تحلیل بخشی از کار ما هر روز است.

  • از ما خواسته شده است كه "چه خبر است!" با یک سایت ، چه رتبه ای سقوط کند و چه از نظر ترافیکی کاهش می یابد یا مشتری فقط فکر می کند که چیزی درست نیست.
  • ما تحقیق در مورد کلمات کلیدی را انجام می دهیم و ۱۰،۰۰۰ سطر داده جمع آوری می کنیم که باید به لیستی از بهترین کلمات کلیدی برای استفاده برای رسانه های پولی و در محتوای خود تبدیل شوند. ما پروفایل های رقبا را تجزیه می کنیم.
  • ما مطالب با عملکرد بالا را بررسی می کنیم.
تبلیغات
ادامه خواندن زیر

همه اینها با هدف فهمیدن آنچه باید انجام شود انجام می شود.

پیشنهاد ویژه  گوگل به روز رسانی و جستجو کنسول تاخیر

با داشتن بسیاری از ابزارهای عالی موجود در این صنعت ، مطمئناً راهی برای هر سئو وجود دارد که بتواند دانش عملی در مورد چگونگی دستیابی به بهتر در تجزیه و تحلیل کسب کند.

تمرین در موقعیت هایی مانند این کاملاً مناسب است ، بنابراین به یک سایت حفر کنید ، ببینید چه چیزی در آنجا وجود دارد ، بفهمید چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیست و آن را با یک سایت دیگر مقایسه کنید.

هر کاری که بتوانید داده ها را سازماندهی کنید ، مفید خواهد بود. اگر فرصت دارید ، من یادگیری یک زبان برنامه نویسی را به شدت توصیه می کنم. یا ماشین ظرفشویی شکسته خود را تعمیر کنید. یا بفهمید که چگونه دستور تهیه وگان و فاقد گلوتن را تهیه کنید.

اصولاً یک مشکل بالقوه یا واقعی را پیدا کنید و نحوه رفع آن را کشف کنید.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

برقراری ارتباط با دیگران

اگر به اطلاعاتی از شخصی احتیاج دارید ، باید بتوانید آن را بخواهید و بفهمید که چه چیزی به دست می آورید.

شما باید بتوانید اطلاعات هم بدهید.

آسان تر گفت در مقایسه با بسیاری از موارد.

بحث و گفتگو با کارمند

بیایید بگوییم که شما در حال انجام یک حسابرسی SEO برای مشتری هستید. مشتری SEO را به خوبی درک نمی کند و در مورد توصیه ها سوالات زیادی دارد. شما با تلفن صحبت می کنید تا صحبت کنید.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

اکنون وظیفه شماست که مطمئن شوید این مشتری درک می کند چه خبر است. نیاز به ایجاد ارتباط بین همکاران داخلی و خارجی است.

من یک مشتری دارم که باید با نماینده مشتری ، ارتباط با محتوا ، نویسنده و ۵ سازنده پیوند دیگر ارتباط برقرار کنم که همگی به اشکال مختلف ایجاد لینک پیوند دارند. ما نمی توانیم دچار خرابی در ارتباطات شویم.

در واقع نمی توانید ارتباط موثر برقرار کنید ، مگر اینکه این کار را انجام دهید.

نوشتن مقاله یکی از راه های بهبود است. صحبت در یک نشست یا کنفرانس قطعاً کمک می کند.

شخصی یک بار به من گفت که ایجاد و ارائه یک عرشه پاورپوینت یک تمرین عالی در ارتباطات است زیرا شما می خواهید اسلایدها خوب به نظر برسند اما نمی خواهید افرادی بنشینند که در آنجا نقاط گلوله می خوانند ، بنابراین باید بتوانید توجه مردم را حفظ کنید و امتیازات خود را به دست آورید.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

خلاق بودن و 'فکر کردن خارج از جعبه'

من همیشه بلافاصله دلایلی را غیرممکن و راه های غلط بودن آن می بینم.

پیشنهاد ویژه  استراتژی SEO در مقابل تاکتیک ها: تفاوت چیست؟ زیاد!

این مسئله در هنگام آزمایش وب سایت ها من را بسیار خوب کرد ، اما به این معنی است که من همیشه حاضر نیستم به ایده های جدید گوش دهم. من واقعاً باید روی این یکی کار کنم

من افراد خلاق را بسیار تحسین می کنم. اگرچه در صنعت ما بیش از حد خلاق نیستید ، می توانید از این راه دور شوید ، اما فکر می کنم این کار را محدود می کند.

همکاری تیم تجاری

ما به تعداد زیادی از داده ها دسترسی داریم . استفاده از این داده ها جایی است که واقعاً تفکر خلاق به کار می رود.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

برای اینکه بتوانیم رتبه سایت خود را بهتر کنیم مثلاً باید بتوانیم چیزهای جدیدی بیابیم. ما باید ایده های محتوا داشته باشیم که واقعاً کارایی داشته باشند. ما باید بتوانیم بیشتر اوقات خطرات لازم را به دنبال داشته باشیم.

دو کار وجود دارد که به من کمک می کند تا خلاقانه تر فکر کنم.

  • من به یک فروشگاه محلی شگفت انگیز محلی می روم که در آنجا چیزهایی مانند هزاران مربع پارچه ای ناسازگار ، سوابق قدیمی وینیل ، سر مانکن ، کارت پستال پرنعمت ، کتاب ، فریم و غیره وجود دارد. هر بار که به این فروشگاه می روم احساس می کنم ذهنم گسترش می یابد زیرا من فکر می کنم چگونه می توانم از چیزی استفاده کنم.
  • لیستی را مرتباً به روز می کنم. "کارهایی که من انجام نخواهم داد" مسخره اما بسیار سرگرم کننده برای من. در اینجا لیستی جالب از ۷ کار که می توانید برای بهبود خلاقیت خود انجام دهید ، آورده شده است .

گزینه های خود را باز نگه دارید

همیشه خوب است که انعطاف پذیر باشید و ایده ها و برنامه های مختلفی داشته باشید در صورت عدم موفقیت "یک".

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

هنگام تصمیم گیری ، باید گزینه های خود را تا حد امکان باز نگه دارید تا ایده های خوب بالقوه خود را قطع نکنید زیرا خیلی زود ذهن خود را بالا برده اید.

برنامه ب

اگر در حال کار روی یک برنامه ۶ ماهه برای پیوند پیوند مشتری هستید ، داده های زیادی برای استفاده خواهید داشت و تعداد بسیار زیادی از گزینه ها بر اساس عملکرد گذشته سایت ، رقابت پذیری صنعت ، بودجه را انتخاب خواهید کرد. ، اهداف مشتری و غیره

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

بیایید بگوییم که شما و مشتری در مورد برنامه تصمیم می گیرید اما ۳ ماه بعد ، شما از اهداف خود بسیار کوتاه می آیید و مشتری به شدت نیاز به مشاغل بیشتری دارد.

پیشنهاد ویژه  گوگل تایید می کند ممکن است در سال 2020 هسته الگوریتم به روز رسانی نورد از امروز

حتی اگر این یک کار موقتی باشد ، می توانید از رسانه های پولی استفاده کنید تا بتوانید اعداد را بالا ببرید. یا می توانید سرمایه گذاری بیشتری در تبلیغات رسانه های اجتماعی کنید.

شما فقط باید گزینه هایی را برای زمانی انتخاب کنید که چیزی به شکلی که فکر می کنید پیش نمی رود.

بدون اینکه خلاق باشید و در خارج از کادر فکر کنید ، دشوار است که گزینه های خود را باز نگه دارید تا این دو مهارت دست به دست هم دهند.

گاهی اوقات فکر کردن به صورت گسسته در مورد همه چیز مفید نیست. این امر در مورد بسیاری از جنبه های زندگی نیز صدق می کند.

گفتن "چیز جدید را امتحان کنید" به نظر می رسد کاملاً جالب است اما واقعاً مهم است.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

حل مسایل

گذراندن زندگی روزمره دشوار است بدون اینکه با مشکلاتی که باید حل شوند روبرو شوید.

ماشین های ظرفشویی ما خراب می شوند ، بچه های ما نمی توانند این کار را بکنند ، والدین ما بیمار می شوند.

تفکر زن

حل مشکلات همان کاری است که متخصصان سئو همه روز و هر روز انجام می دهند.

با استثناء چند مورد ، اکثر سایتهایی که ما روی آنها کار می کنیم ۱۰۰٪ پایدار نیستند و یا همیشه در حال افزایش ترافیک ، رتبه بندی و تبدیل آنها نیستند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

تنها چیزی که لازم است یک رقیب جدید یا بروزرسانی الگوریتمی است تا ما را به حالت حل مسئله بازگرداند.

اگر SEO را انجام می دهید ، مطمئناً هر روز مشکلات حل تمرین را فرا می گیرید. وقتی با مشکلی روبرو نیستید ، همیشه می توانید چیزی را امتحان کرده و بهبود بخشید.

بروید صفحاتی را که کمترین میزان ترافیک را بدست آورید پیدا کنید و بدانید که چرا اینگونه است. ببینید آیا می توانید زمان بار یا میزان گزاف گویی را بهبود ببخشید.

همه چیز همیشه می تواند پیشرفت کند.

آیا می خواهید مهارت های بیشتری را که برای داشتن یک سئو عالی باید بدانید ، مطالعه کنید ؟ رایان جونز نکاتی را در مورد شما برجسته کرده است!

منابع بیشتر:

تبلیغات
ادامه خواندن زیر
منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *