نوشته قبلی نوشته بعدی جان مولر گوگل سؤال می کند که چرا SEO آدرس خود را منتشر نمی کند

جان مولر گوگل سؤال می کند که چرا SEO آدرس خود را منتشر نمی کند

جان مولر گوگل سؤال می کند که چرا SEO آدرس خود را منتشر نمی کند منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

مولر سؤال می کند که چرا SEO ها آدرس خود را در صفحه خود منتشر نمی کنند. جامعه SEO به دلایل متعددی پاسخ داده است ، از آنجا که این یک تأثیر رتبه منفی است تا آنها به خدمات محلی SEO سرویس ندهند ، متفاوت است.

چرا هیچ آدرس در سایتهای تجاری SEO وجود ندارد؟

جان مولر اظهار داشت که وی در سایت های مختلف SEO جستجو می کند و متوجه شد که بسیاری از مشاغل سئو آدرس فیزیکی را درج نمی کنند. بنابراین او به توییتر روی آورد و از جامعه پرسید که چرا این چنین رواج دارد؟

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

"چرا بسیاری از آژانس های بازاریابی SEO / دیجیتال آدرس خود را به هیچ وجه در وب سایت های خود ندارند؟ حتی در صفحه "درباره ما" یا صفحه / خط مشی های آنها …؟ آیا داشتن آدرس پستی خیلی دبستانی است؟ "

تصویر صفحه توییتی از جان مولر که به عنوان یک تحلیلگر گرایشگاه وب در Google کار می کند

دلایل عدم لیست کردن آدرس

بیل Hartzer توییتی یک دلیل خوب برای لیست نیست یک آدرس در یک صفحه در مورد. وی گفت که در یک زمان آدرس خود را ذکر کرد و همچنین صفحه Google My Business را ایجاد کرد. وی متعاقباً ۳۸ درصد افت ترافیکی را تجربه کرد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

تصویری از صدای جیر جیر از بیل هارتزر ، توضیح اینکه چرا ایجاد یک سایت ملی به صورت محلی ظاهر نمی شود ، ایده خوبی نیست.

گوگل تجارت جهانی SEO خود را با یک منطقه جغرافیایی کوچک مرتبط کرد. سایت وی به دلیل کلمات کلیدی اش جز در منطقه جغرافیایی کوچکی که در آن زندگی می کرد ، از بین رفت.

یکی دیگر از اعضای جامعه سئو گفت: انتشار یک آدرس و ایجاد آن ممکن است باعث این تصور شود که آدرس نشان دهنده حوزه خدمات شما است. یک سرویس محدود ممکن است مشتریانی را که در خارج از آن مکان قرار دارند ، دلسرد کند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

جان مولر پاسخ داد :

"و در همان زمان ، شما در حال جستجو برای مشتریان محلی ، افراد در منطقه زمانی خود نیستید … من مهم نیستم که آن را در صفحه اصلی نداشته باشید ، اما یک مکان خشن * در جایی * در سایت منطقی به نظر می رسد؟"

تصویری از صدای جیر جیر توسط جان مولر گوگل از این سؤال که آیا SEO با ذکر نکردن آدرس آنها ، مشتریهای محلی SEO را پشت سر می گذارد یا خیر

SEO و SEO محلی متفاوت هستند

پاسخ جان منطقی است اما این واقعیت را نادیده می گیرد که مشتریان SEO محلی نیاز به سرویس متفاوتی از سایت هایی دارند که محلی نیستند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

نیازهای شغلی مستقر در محلی که در درجه اول بصورت محلی بفروش می رسد با شغلی که بصورت آنلاین به مخاطبان ملی یا جهانی می فروشد بطور چشمگیری متفاوت است.

پیشنهاد ویژه  به همین دلیل برخی از محتوا در گوگل رتبه بندی می شود؟

صحبت کردن برای خودم

در مورد خودم صحبت می کنم ، اگرچه من برخی از مشتری های محلی جستجوگرها را جذب می کنم ، تمرکز من برای ۲۰ سال گذشته روی مشاغل با موضوعات پیچیده تری مانند فهمیدن چگونگی رتبه بهتر یا بهبودی از یک به روز رسانی الگوریتم بوده است. بنابراین ، افزودن آدرس برای درخواست مشتری های بالقوه محلی هرگز مورد توجه قرار نگرفته است.

تعصب جغرافیایی

اسکات کلارک توئیت کرد که با زندگی در کنتاکی ، می ترسید که تعصب جغرافیایی ممکن است باعث کلیشه ای ناخواسته شود:

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

وی گفت: "ما قبلاً این واقعیت را که در کنسولگری داریم پنهان می کردیم زیرا کلیشه هایی که حتی اکنون نیز وجود دارند ، وجود دارد. هنگامی که مشتری ارشد ARR ما ۵۰ میلیون دلار گذشت ، نگران شدیم. ما باید زندگی کنیم ، جان ، و ژئو-تعصب یک چیز واقعی است. "

جان مولر با تشکر و سپاس از جامعه SEO برای بازخورد آنها به اظهارات بسیاری پاسخ داد .

مولر همچنین توئیت کرد که سؤال وی نباید تعبیر شود که مربوط به هرگونه جستجو یا الگوریتم مرتبط است:

وی گفت: "من فقط می خواهم توضیح دهم: این مربوط به هرگونه تغییر جستجو از طرف ما نیست. صرفاً من این هستم که یک سایت از سایتهای مشاغل سئو مشروع را مرور کرده ام و نمی دانم افراد کجا مستقر هستند. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

تا زماني كه مولر اين مسئله را مطرح كرد ، من اعتراف مي كنم كه اين مسئله را مورد توجه قرار نداده است.

پیشنهاد ویژه  Google تغییر تنوع سایت در نتایج جستجو را اعلام کرد

بنابراین امروز صفحه خود را به روز کردم و اضافه کردم که من اصالتاً اهل سان فرانسیسکو هستم اما در حال حاضر در ماساچوست غربی ساکن هستم.

در مورد شما چطور؟ فکر می کنید لیست خوبی برای لیست کردن آدرس شما باشد؟

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *