نوشته قبلی نوشته بعدی این هفته قسمتهای جستجوی قابل تنظیم جدید Google شروع به کار می کنند

این هفته قسمتهای جستجوی قابل تنظیم جدید Google شروع به کار می کنند

این هفته قسمتهای جستجوی قابل تنظیم جدید Google شروع به کار می کنند منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

این نشانه گذاری جدید Google ، به شما امکان می دهد تا صاحبان سایت نحوه نمایش اجزای جستجوی خود را سفارشی کنند ، این هفته شروع به استفاده خواهد کرد.

Google اعلامیه زیر را امروز در توییتر اعلام کرد:

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

نشان جدید ماه گذشته معرفی شد و به صاحبان سایت امکان کنترل بیشتر در مورد پیش نمایش محتوای آنها در قسمت های جستجوی Google را می دهد.

با استفاده از نشانه گذاری جدید ، صاحبان سایت می توانند ویژگی های متنوع جستجوی مختلف را تنظیم کنند. ویژگی ها می توانند حداکثر طول یک قطعه قطعه ، طول پیش نمایش های ویدئویی و اندازه تصاویر کوچک را شامل شوند.

از نشانه گذاری جدید همچنین می تواند برای محدود کردن کامل قسمت های متن از نمایش در قطعه استفاده شود ، برای کسانی که نمی خواهند اطلاعات زیادی را در SERP ها بدهند.

در اینجا در مورد نشانه گذاری در پوشش ما بیشتر بدانید.

Google همچنین از طریق حسابSearchLiaison در توییتر خود به سئو سؤالاتی ارائه داده است:

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

جستجوگرها و صاحبان سایت که قبلاً از پیش رفته اند و نشانه گذاری را پیاده سازی کرده اند ، اندکی بیش از یک هفته می توانند تغییرات منعکس شده در نتایج جستجو را مشاهده کنند.

پیشنهاد ویژه  How the Universal SERPs Are Changing & How to Stay on Top

کسانی که هنوز نشانه گذاری را عملی نکرده اند ، می توانند ، البته هر زمان که باشند ، این کار را انجام دهند. دفعه بعد که گوگل وب سایت شما را خز می کند ، تغییرات منعکس می شود

در آخر ، ارزش این را دارد که بگوییم این به روزرسانی برای اثرگذاری در رتبه بندی جستجوی سایتهایی که از مارک جدید استفاده می کنند ، طراحی نشده است. نشانه گذاری جدید فقط بر نحوه نمایش قطعات در سایت در نتایج جستجو تأثیر می گذارد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر
منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *