نوشته قبلی نوشته بعدی اشکال تصویر ثروتمندان Google بازگشت

اشکال تصویر ثروتمندان Google بازگشت

اشکال تصویر ثروتمندان Google بازگشت منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

یک مسئله بزرگ در طاقچه دستور العمل وجود دارد … دوباره. چندین گزارش از وبلاگ نویسان دستور تهیه شده است مبنی بر اینکه عکسهای خود را در نتایج جستجوی Google از دست می دهند. وقتی عکس ها برمی گردند ، اغلب اشتباه است.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

طبق بحث های توییتر ، این هفته بدتر شده است.

اشکال در قطعه غنی از سایت دستور العمل در ابتدا یک مسئله بهار بود. گوگل گفت که این یک "اشکال" است و به نظر می رسد که اصلاح شده است. اما ظاهراً بر می گردد.

لیزا برایان ( Downshiftology ) در مورد بازگشت یک اشکال قطعه غنی از دستور العمل ، توییت کرد .

"به نظر می رسد یک دستور العمل دیگر اشکال قطعه غنی وجود دارد. تصاویر در نتایج نشان نمی دهند (در تعداد زیادی از دستور العمل های من). و من در چرخ فلک دستور العمل (با نتیجه برتر) نشان نمی دهم که چند بار کلیک روی "نمایش بیشتر" کلیک کنید. "

این تصویری است که لیزا در آن منتشر کرده است که نشان می دهد چگونه اشکال ثروتمند ثروتمند بر نتایج جستجو تأثیر می گذارد:

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

تصویری از اشکال قطعه ثروتمند Google

جان مولر از گوگل توئیت کرد که باید مشخصات را ببیند:

تصویر صفحه صدای جیر جیر از جان مولر گوگل در پاسخ به وبلاگ نویس سایت دستور

لیزا برایان با نشانی های اینترنتی پاسخ داد تا مولر برای بررسی مجدد به این تیم برگردد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

کیسی مارکی بینش را ارائه می دهد

کیسی مارکی ( MediaWyse ) ، یک سایت برتر دستورالعمل SEO است که می تواند در مورد این اشکال گوگل بگوید:

وی گفت: "وضعیت ناپدید شده قطعه قطعه شدن یک خار در کنار همان وبلاگ نویسان بزرگتر ، برای مدتی است. به نظر می رسد تبعیض آمیز است و هیچ قافیه یا دلیل وجود ندارد.

سایتهای تحت تأثیر از افزونه های دستور العمل های مختلف استفاده می کنند ، همه از نظر دامنه JSON-LD هستند و وبلاگ نویسان باتجربه هستند که می دانند چگونه به طور صحیح اطلاعات شمای را پر کنند.

به نظر می رسد که این یک اشکال گوگل در پایان آنها است و اگرچه به نظر می رسد ماه ها قبل ثابت شده است اما اکنون دوباره ظاهر شده است.

در بعضی موارد ، ما قادر هستیم تا وبلاگ نویس از ابزار بازرسی URL در کنسول جستجو استفاده کند تا یک بازیابی مجدد ایجاد کند و تصویر برجسته بازگردد. اما در بعضی موارد ، این فقط موقتی است. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

پیش از این دنی سلیوان مسئله را تشدید کرده و یک موضوع پشتیبانی را آغاز کرده است تا وبلاگ نویسان بتوانند نمونه هایی را به اشتراک بگذارند. من امیدوارم که آنها دیگر نیاز به این امر را احساس نکنند. "

پیشنهاد ویژه  چگونه و چرا مطابقت عصبی Google بر سایت شما تأثیر می گذارد

به نظر می رسد تاکنون این مشکل در سایت های دستور العمل جدا شده است. اما این منتفی نیست که این ممکن است روی سوله های دیگر تأثیر بگذارد. دلیل این که در سایت های دستور العمل بیشتر قابل مشاهده است این است که گوگل تمایل دارد تصاویر بیشتری را برای دستور العمل ها نسبت به بسیاری از سوله های دیگر نشان دهد.

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *