نوشته قبلی نوشته بعدی بینگ مجازات های پیوند را اعلام می کند

بینگ مجازات های پیوند را اعلام می کند

بینگ مجازات های پیوند را اعلام می کند منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

بینگ اعلام کرد جریمه های لینک جدید است. این مجازات های پیوند بر کاهش شبکه های وبلاگ خصوصی (PBN) ، لیزینگ زیر دامنه و پیوند بین سایت های دستکاری شده متمرکز شده است.

ساختار سایت معدنی

ساختار سایت معدنی یک الگوی پیوند دهنده است که از سیگنالهای لینک داخلی در سطح سایت (با زیر دامنه) یا الگوهای پیوند بین سایت (با دامنه های خارجی) به منظور دستکاری در رتبه بندی موتورهای جستجو استفاده می کند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

در حالی که این تکنیک های اسپم قبلاً وجود داشت ، بینگ مفهوم آنها را برای توصیف آنها به عنوان "ساختار سایت معدنی" معرفی کرد.

بینگ خاطرنشان كرد كه سایتها به طور مشروح دامنههای فرعی را برای جدا كردن قسمتهای مختلف سایت مانند پشتیبانی.example.com ایجاد می كنند. اینها به عنوان متعلق به دامنه اصلی ، با انتقال سیگنالهای سطح سایت به زیر دامنهها درمان می شوند.

بینگ همچنین گفت سایتهایی مانند WordPress سایتهای مستقل را در زیر دامنه ها ایجاد می کنند ، در این صورت هیچ سیگنال سطح سایت به subdomains منتقل نمی شود.

نمونه هایی از ساختار سایت معدنی

ساختار سایت معدنی زمانی است که یک شرکت به منظور بهره گیری از سیگنال های سطح سایت اقدام به اجاره زیر دامنه می کند تا رتبه بهتری کسب کند. وجود داشته است

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

شبکه های وبلاگ خصوصی نیز به عنوان ساختار سایت معدنی درج شدند

مرزهای دامنه

بینگ همچنین ایده مرزهای دامنه را معرفی کرد. ایده این است که مرزهای یک دامنه وجود دارد. بعضی اوقات ، مانند موارد زیر دامنه های مشروع (مانند پشتیبانی.example.com) ، این مرزها تا زیر دامنه گسترش می یابد. در موارد دیگری مانند WordPress.com دامنه فرعی محدوده به دامنه های زیر دامنه گسترش نمی یابد.

پیشنهاد ویژه  بهترین صفحه اصلی به نسبت لینک های عمیق برای ایجاد لینک

شبکه های خصوصی وبلاگ (PBN)
بینگ از PBN ها به عنوان نوعی اسپم استفاده می کند که از مرز وب سایت سوء استفاده می کند.

وی گفت: "گرچه همه شبکه ها لینک های وب سایت را نادرست نشان نمی دهند ، بسیاری از موارد وجود دارد که یک وب سایت واحد به صورت مصنوعی در بسیاری از حوزه های مختلف تقسیم می شود ، همه آنها به منظور هدف آشکار افزایش رتبه ، به یکدیگر متصل می شوند. این به ویژه در مورد PBN ها (شبکه های وبلاگ خصوصی) صادق است. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

جریمه های لیزینگ Subdomain

بینگ توضیح داد که چرا آنها لیزینگ دامنه دامنه را فعالیت Spammy می دانند:

"… ما از نگرانی های جامعه سئو در مورد روند رو به رشد میزبانی مطالب شخص ثالث یا اجازه دادن به شخص ثالث برای یک اداره فرعی یا زیرپرداخت مشخص ، به طور کلی در ازای جبران خسارت ، شنیده ایم.

… این عمل برابر با خرید سیگنال های رتبه بندی است ، که تفاوت چندانی با خرید لینک ندارد. "

در زمان این مقاله ، من هنوز یک سایت فرعی وب سایت خبری را در رتبه بندی بینگ (و گوگل) مشاهده می کنم. این صفحه متعلق به یک شرکت دیگر است. همه پیوندها به پیوندهای نوع وابسته با پارامترهایی که برای ردیابی مراجعه ها هدایت می شوند ، هدایت می شوند.

طبق Archive.org صفحه زیر دامنه به یک کارمند خبر ناشناس اعتبار داده شد. بعضی اوقات در تابستان نویسنده به شخصی با نامی منتقل شد که برچسب آن یک متخصص است ، گرچه مطالب هنوز یکسان است.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

بنابراین اگر بینگ در حال مجازاتهایی است ، به این معناست که بینگ (و گوگل که این صفحه را نیز در اختیار دارد) هنوز هم جنجالی برای انجام آن وجود دارد.

پیشنهاد ویژه  مولر گوگل الگوریتم طرح بندی صفحه را روشن می کند

ارتباط متقابل سایت

سایت های بینگ ذکر شده که در اصل یک سایت هستند که به چندین سایت درهم تنیده تقسیم می شوند. بینگ با کنجکاوی گفت که این نوع سایتها در حال حاضر با سایر قوانین مربوط به هرزنامه پیوند نقض می کنند اما مجازات های اضافی اعمال می شوند.

در اینجا نوع ساختار پیوندی است که بینگ به عنوان نمونه از آن استفاده کرده است:

تصویر یک شبکه پیوند هرزنامه همه این سایت ها با یکدیگر در ارتباط هستند. تمام سایت ها دارای مطالب مرتبط هستند و طبق گفته بینگ در اصل یک سایت هستند. این نوع عمل پیوند به سالها بر می گردد. آنها به طور سنتی به عنوان وب سایت های در هم تنیده شناخته می شوند. آنها عموماً از لحاظ موضعی به یکدیگر مرتبط هستند.

بینگ از مثال بالا برای نشان دادن سایتهای بهم پیوسته که واقعاً فقط یک سایت هستند استفاده کرد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

این ساختار پیوند شبیه ساختار وب سایتهای بهم پیوسته است که به همان شرکت تعلق دارند. اگر شما در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک وب سایت جدید هستید ، به طور کلی ایده خوبی است برای ایجاد سایتی جامع و جامع از ایجاد تعداد زیادی سایت که فقط روی بخش کوچکی از طاقچه ها متمرکز شده اند.

با توجه به جالب توجه ، با اشاره به تصویر بالا ، بینگ گفت که نوع پیوند پیوندی در حال حاضر مغایر با دستورالعمل های پیوند است و مجازات های بیشتری در بالای این موارد قرار می گیرد:

"شکل. ۳ – همه این دامنه ها به طور موثر همان وب سایت هستند.
این نوع رفتار قبلاً نقض خط مشی پیوند ماست.

با پیشروی ، این نیز نقض خط مشی "ساختار غیر آلی سایت ما" خواهد بود و ممکن است مجازات های اضافی نیز دریافت کند. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

بردن

خبر خوب این است که بینگ می شنود در حال پیشرفت است. رقابت بین موتورهای جستجو نوآوری را تشویق می کند و هر چه Bing پیشرفت کند ، ممکن است ترافیک جستجو متنوع تر شود زیرا تعداد بیشتری از افراد به بینگ و همچنین موتورهای دیگری مانند DuckDuckGo تغییر می کنند.

پیشنهاد ویژه  نحوه کشف داستانهای قدرتمند داده با پایتون

اعلامیه بینگ را بخوانید: برخی از افکار در مورد مرز وب سایت

منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *