نوشته قبلی نوشته بعدی پاسخ پاسخ به روزرسانی Google کمبود انتظارات را دارد

پاسخ پاسخ به روزرسانی Google کمبود انتظارات را دارد

پاسخ پاسخ به روزرسانی Google کمبود انتظارات را دارد منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

SearchLiaison Google تأیید کرد که برخی از به روزرسانی ها اتفاق افتاده است. اما توییتی مبنی بر این که برخلاف سایر به روزرسانی ها نیست ، تمام وقت اتفاق می افتد ، مغایر با وسعت ظاهری و دامنه ای که بروزرسانی ها توسط ناشران احساس می کردند ، نبود. بسیاری ادعا کردند که این به روزرسانی قابل توجه است و شایسته راهنمایی بیشتر است.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

Google تأیید نوامبر ۲۰۱۹ بروزرسانی … مرتب سازی بر اساس

این تأیید به صورت پاسخ دادن به بازخورد در مورد به روزرسانی هفته گذشته بود ، تقریباً در تاریخ ۷ نوامبر آغاز شد ، اما در ۸ نوامبر احساس قدرت کرد.

این همان چیزی است که Google SearchLiaison گفت:

وی گفت: "برخی از آنها پرسیدند که آیا ما هفته گذشته به روزرسانی در جستجوی Google داشتیم یا خیر. ما در واقع چندین به روزرسانی را انجام دادیم ، دقیقاً همانطور که به طور مرتب در هر هفته چند آپدیت داریم. در این موضوع ، یادآوری اینکه چه موقع و چرا راهنمایی خاصی در مورد به روزرسانی های خاص ارائه می دهیم … "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

ناشران از کمبود راهنمایی ناراضی بودند

با توجه به تأثیر گسترده ناشران ، پاسخ به روزرسانی خارج از مرحله بود. بسیاری از ناشران از پاسخ گوگل ابراز نارضایتی کردند.

یک ناشر دیگر ابراز سردرگمی در مورد اینکه چرا محتوای او می تواند سالها خوب تلقی شود و یک شبه از اینکه ترافیک به طور چشمگیری کاهش یافته است.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

یک موضوع مشترک در بین تلفات به روزرسانی گوگل شگفتی از بازی با قوانین است و موفق ، فقط به تماشای همه موفقیت ناپدید می شوند:

نه فقط یک بروزرسانی دیگر

اظهارات Google SearchLiaison مبنی بر اینکه بروزرسانی آن چیزی غیر معمولی نیست ، بر خلاف اعتراض فوق العاده در توییتر و جاهای دیگر بود.

پیشنهاد ویژه  رایگان Google Enterprise ضد Scraper Beta

واضح است که این به روزرسانی مانند هر بروزرسانی دیگری که Google در هر هفته معین انجام می دهد نیست. بروزرسانی آنقدر گسترده و کاملاً احساس شد که با الگوریتم ویرانگر ۲۰۱۲ پنگوئن گوگل پنگوئن ۲۰۱۲ مقایسه شد:

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

مقایسه یک اغراق نیست.

من از طریق هر به روزرسانی گوگل که پیموده است ، شاهد و زندگی کرده ام. این بروزرسانی با تأثیر ناشرترین بروزرسانی های گوگل ، به روزرسانی فلوریدا در سال ۲۰۰۳ و بروزرسانی پنگوئن از سال ۲۰۱۲ ، از نزدیک با تأثیر ناشران مقایسه می کند.

بروزرسانی فلوریدا باعث ایجاد اختلالات اساسی در دنیای نشر شد. در واقع ، من به یاد می آورم که دنی سالیوان خود برای من پیام خصوصی را در وب ماسورورلد ارسال کرده بود و از من می پرسید که آیا من اطلاعاتی برای اشتراک گذاری دارم یا خیر. تأثیر این بروزرسانی احساس می شود که در مقیاس مشابه قرار دارد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

به روزرسانی هرزنامه بیشتری معرفی شد؟

یک شکایت رایج این است که به روزرسانی اسپم بیشتری به نتایج جستجو داده است. شواهد حکایتی وجود دارد مبنی بر اینکه این بروزرسانی سایتهای اسپم را به صورت مثبتی برای برخی سایتها تحت تأثیر قرار داده است. معمولاً در یک به روزرسانی ، بیشتر بدبختی گزارش می شود. در مورد بروزرسانی نوامبر ۲۰۱۹ چنین نیست.

پیشنهاد ویژه  اکنون AMP Stories در نتایج جستجوی Google یک بخش اختصاصی داشته باشید

به نظر می رسد شواهد حکایتی از خواندن پیوند مربوط به هرزنامه مربوط به گروه های فیس بوک ، حاکی از گزارش های عموماً خوش بینانه است.

نتایج نامربوط معرفی شده را به روز کنید

شکایت متداول دیگر این بود که برخی از نتایج جستجو بی ربط بودند. یک نفر در جستجوی "دستور العمل کباب گوشتی" که منجر به دستور تهیه کیک کدو تنبل بدون گلوتن شد ، تصویری از توییت خود ارسال کرد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

آیا نوامبر آپدیت Bert Part 2 است؟

مطابق بیانیه کوتاه Google SearchLiaison ، به روزرسانی نوامبر تغییرات مختلفی را نشان داد:

"ما واقعاً چندین به روزرسانی انجام دادیم …"

این ممکن است یک فرض معقول داشته باشد که یکی از این تغییرات گسترش در استفاده از BERT بوده است. من به چند مورد از سایتهایی که قطره ۳۰٪ یا بیشتر را تجربه کرده بود ، نگاه غیررسمی کردم و متوجه شدم که ناهنجاری های خاصی در نحوه استفاده صفحات از کلمات کلیدی وجود دارد. شاید ارتباطی با آن داشته باشد ، شاید اینگونه نباشد. با این حال عجیب بود که چگونه این ناهنجاری در سایتهایی مشترک بود که نگاهی گذرا به آنها انداختم.

گمانه زنی ها درباره تأثیر BERT

بریتانیا جستجو بازاریابی و الگوریتم متخصص سحر اندرسون ( dawnieando) برخی از جالب "حدس" در مورد اینکه چگونه برت ممکن است نتایج جستجو تاثیر داشته است.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

او توییت کرد :

وی گفت: "فقط حدس می زنم ، اما گمان می کنم اکنون بهینه سازی بیش از حد از BERT آسانتر شده است ، زیرا این برنامه به منظور جلوگیری از زبان کلمات کلیدی و جلوگیری از نیاز به این زبان غیر طبیعی به نفع طبیعی طبیعی انسان طراحی شده است. فقط فکر کردن به بالای سر من است. "

من مبهوت شدم که بخوانم زیرا شبیه به مشاهدات اولیه درباره آنچه ممکن است برای برخی از وبلاگ نویسان دستور العمل و سفر باشد که تحت تأثیر این بروزرسانی قرار دارند اتفاق می افتد.

پیشنهاد ویژه  جان مولر گوگل سؤال می کند که چرا SEO آدرس خود را منتشر نمی کند

دیو ماتسون ( davematson ) کارشناس بازاریابی جستجوگر مستقر در بوستون ، در پاسخ به توییت:

"جالب هست. بله ، اگر برت زبان و متن طبیعی را بهتر بشناسد ، احتمالاً به معنای ذکر زبان "غیر طبیعی" ، پر کردن کلمات کلیدی و غیره است. "

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

من تمایل دارم موافقم که این به روز رسانی ممکن است حداقل برخی از مؤلفه های مربوط به ربط را داشته باشد. در مواقعی که گوگل در مورد به روزرسانی های خود بحث کرده است ، تغییرات تقریباً همیشه مربوط به اهمیت بوده اند. این مورد در مورد BERT نیز وجود دارد ، که در مورد اهمیت نیز هست.

هرگز به روزرسانی EAT وجود نداشته است و چیزی به عنوان الگوریتم EAT وجود ندارد .

خود BERT در مورد اهمیت است. به همین دلیل اگر قرار باشد در مورد به روزرسانی گوگل در نوامبر ۲۰۱۹ حدس بزنید ، احتمالاً احتمال دارد که ارتباط بخشی از آن باشد (البته نه به روزرسانی کامل).

گوگل تمام آخر هفته را صرف غافل از ناشران ، انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است. هنگامی که گوگل سرانجام بیانیه ای صادر کرد ، انتظارات بسیار کم است. ناشران تاکنون از پاسخ گوگل ابراز نارضایتی کرده اند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر
منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *