نوشته قبلی نوشته بعدی DuckDuckGo تأییدیه را از مدیر عامل توییتر جک دورسی دریافت کرد

DuckDuckGo تأییدیه را از مدیر عامل توییتر جک دورسی دریافت کرد

DuckDuckGo تأییدیه را از مدیر عامل توییتر جک دورسی دریافت کرد منتشر شده در آوریل 3, 2020ارسال دیدگاه

علاقه مند به حوزه Seo & Sem

DuckDuckGo تأییدیه بالایی را دریافت کرده است ، به عنوان مدیر عامل توییتر جک دورسی اخیراً اظهار داشت که موتور جستجوی موردعلاقه او است.

DuckDuckGo با امضای شخصی با مخاطبان دورسی ممکن است موتور جستجوی طاقچه را به افرادی معرفی کند که در غیر این صورت ممکن است در مورد آن نشنیده باشند.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

در حال حاضر ، DuckDuckGo به طور متوسط ۴۸ میلیون جستجو در روز انجام می دهد ، و اخیراً با رکورد روزانه بیش از ۵۱ میلیون جستجو به ثبت رسیده است.

البته ، این به طور قابل توجهی کمتر از آنچه گوگل به عهده دارد ، می باشد که باعث می شود موتور جستجوی برتر مدیر عامل توییتر قابل توجه باشد.

طبق مطالعه‌ای که ماه گذشته منتشر شد ، تعداد بیشتری از افراد در صورت درخواست انتخاب ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود ، از جایگزین Google مانند DuckDuckGo استفاده خواهند کرد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر

DuckDuckGo با تمرکز بر محافظت از حریم خصوصی کاربران ، خود را از Google متمایز می کند ، که شامل عدم فروش داده به تبلیغ کنندگان نیز می شود. اگرچه این مورد برای کاربر کوچک اما اختصاصی خود جذاب است ، ممکن است دیگران معتقد باشند که این امر منجر به تجربه جستجوی کمتری می شود.

در نتیجه ردیابی فعالیت کاربر ، Google قادر است نتایج جستجوی خود را به روش هایی که DuckDuckGo نمی تواند متناسب با آن تنظیم کند. یکی از انتقادهای متداول درباره DuckDuckGo این است که نتایج جستجوی آن به اندازه نتایج گوگل مرتبط نیست.

پیشنهاد ویژه  تعطیلات جستجوگرها و استراتژی بازاریابی: برنده ترافیک ، رتبه بندی و فروش بیشتر

ظاهراً نتایج جستجوی DuckDuckGo برای جک دورسی به اندازه کافی رضایت بخش است. تعجب می کند که چه کس دیگری در دنیای فناوری ممکن است ناشناس بودن یک موتور جستجوی خصوصی را ترجیح دهد.

تبلیغات
ادامه خواندن زیر
منبع مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *